Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi az érdekes a celebekben?

Mi az érdekes a celebekben?

Figyelt kérdés

Miért érdeklődik az életük után annyi ember? Általában egy csomó pénzük van és megérteném ha ebből a pénzből valami izgalmas, érdekes életet élnének, de mind halál unalmas személyiség és monoton, egysíkú életet él. Mi ebben az érdekes?

Pl. ott van Meghan és Harry esete. Mi ebben az érdekes? A hollywoodi luxusvillájukban élnek, 17 fürdőszobával, a netflix-szel van szerződésük tököm tudja majd mire és ez számukra az "elvonult élet", amit mindenféle manapság trendi interjúkkal szórnak meg, hogy mindenki róluk beszéljen. Vajon hány hasonló hétköznapi emberrel történik meg ugyanaz, hogy beszólnak nekik a bőrszín miatt, csak mert "mixed race" párocska? Az mégsem érdekel senkit, csak ha luxus körítésben tolják az ember képébe.

De semmiképpen sem egyedi vagy érdekes, hanem tök átlagos beszólás, amit megkaphat egy itteni magyar-cigány házaspár is.

És ugyanez kisebb léptékben is, magyar celebekre is érvényes. Nem vagyok mindennel képben, de az itteni kérdéseket olvasva, valaki azért híres, mert gyereke van és erről posztol. Mi a franc? Az embereknek ez mitől ér annyit, hogy népszerűvé tegyék?

Ez valami majom ösztön? (És akkor napokig ez ömlik minden médiából, minden közösségi felületen ez fut. Híroldalt pl. tegnap óta nem nyitok meg ezért, de már youtube is ezeket dobálja fel.)



2021. márc. 10. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Éppen azért van ez,amit most te is teszel... Beszélsz róla
2021. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Passz, én max röhögni szoktam, mármint néha ha ilyen vegyes hírdoldalt elsek amiben van ilyen is aztán mennek a hangzatos címek, hogy itt a titok amit mindenkinek tudni kell, meg az egész ország meglepődött és hasonlók. :D Na ezeken jókat tudok röhögni.
2021. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hiába nem beszélek róla, amikor minden média erről ad tudósítást.
2021. márc. 10. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem a nagy többségük teljesen hidegen hagy, nagyon kevés "celebet" követek (azok is szinte mind színészek), főleg azok érdekelnek akik tehetségesek, és mellette jó emberek mint pl. Keanu Reeves, vagy pedig azok akik még jó nők is mellé, pl. Scarlett Johanssont imádom mert annyira jó őt nézni, annyira dögös. :D De a magánéletük nekik se hat meg különösebben, és mint mondtam kevés ilyen ember van, és csak olyanok akik tettek is valamit az asztalra, az ilyen ostoba videósokkal, influenszerekkel meg valóságshow-sztárocskákkal a hócipőm tele és hányni tudnék tőlük. Az engem is érdekelne ilyen emberek miért érdekelnek bárkit is.
2021. márc. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert rengeteg ember szeret pletykálni, mások életén csámcsogni. Már egy jó ideje nem kis közösségekben élünk, hogy a "falu szája" létezhetne, így a médiában megjelenő személyeket beszélik ki, mert ők azok, akiket a beszélgetőpartnereik is ismernek. Ennyi az egész, ez tartja életben őket.
2021. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sok vágynak az életükre, csak ezért érdekes nekik,

gyerekes dolog ez, majd kinövik

2021. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!