Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem érzitek hogy ti dogoztok...

Nem érzitek hogy ti dogoztok meg azért hogy andikának most sok gazdag ajándék az ölébe, kezére, meg nyakába hulljon,Lölő jobboldali befektető,pártfinanszírozó üzletember által?

Figyelt kérdés
Azért sajnálom erre az adóforintokat.

2021. márc. 13. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Én azért dolgozom hogy a családom megéljen, és csak azért nem dolgoznék többet ha andikának nem lenne ajándék.
2021. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Azert kivancsi lettem volna h ezzek hogy jöttek össze. Gusztusom nem lenne hozzá.
2021. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Na és hogyan lehetne megakadályozni, hogy ellopják az adót? Mert így most sehogy.
2021. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Jobban szeretnéd-e, hogy UGYANEZT a pénzt a multik úgy vigyék ki az országból, hogy sose látnád többé? Csak, mert eddig ez történt. Most egy magyar ember kezében van a pénz, ez rögtön mindenkit irritál.Magyarul, itt marad az országban. Újra befektetődik, itt kamatozik,ide adózik.A pénz hatalom is.Lenne inkább idegen hatalom, ami diktál és nem ide adózik? Érthetetlen, hogy az irigység mennyire el tudja vakítani az embereket.A kérdésről meg annyit, hogy semmi közöm hozzá, de másnak sincs, gondolom.
2021. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4es, nem tudom eldönteni mennyi hónap m1 hírcsatorna meg egyéb közmédia nézése kellett ilyen szintű agymosáshoz, de kevés ilyet olvasni mint a tied.
2021. márc. 13. 16:54
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
A 4-es tipikus fideszes. Nem az zavarja hogy valaki ellop ezermilliárdokat, hanem hogy az az országban marad. Nagyon jó, csak attól még azt a pénzt ellopták a magyar emberektől, innentől nekem hót mindegy hogy milyen a nemzetisége és melyik ország területén él, mert attól azt a pénzt amit ellopott én még nem fogom viszontlátni, és nekem nem lesz jobb semmivel. Igen, elég kemény hogy kb. 50%-ot adózunk ezért (azaz ha 8 órát dolgozol akkor abból négyet dolgozol a saját megélhetésedért és négyet Orbánnak, Lőrincnek meg a többi patkánynak ingyen), mert ha még tényleg mindenünk világszínvonalú lenne és über steril hipermodern orvosi rendelőink lennének, Nobel-díjas professzorok oktatnának az iskolákban, tükörsimák lennének az utak, ingyenes, tiszta és modern lenne a tömegközlekedés, és lehetne sorolni, akkor még azt mondom benyelném az 50% világrekord adót. De hogy cserébe egy ilyen putri hulladék ország legyen az otthonom, és azt nézzem hogy azért dolgozok és adózok, hogy Mészárosnak a 800 milliárd is meglegyen, mert a 700 milliárd is kevés, a 8 általánosával, na az rohadtul fel tud bosszantani. Az ilyenek bármelyik környező országban a börtönben töltenék ki hátralévő életüket, itt meg semmi se történik csak nézzük hogy hopp ma is 10 milliárd a Lölönek, ma is 2000 hektár föld a Rogánnak meg az új asszonyának, ma is 5 milliárd vissza nem térítendő támogatás a multimilliárdos Tiborcznak, ma is plusz 30 milliárd az új Pusztaszentrákosi stadionra, és így tovább miközben a magyar emberek meg lassan éhen halnak. Hát rohadt jó mondhatom. Nem baj, egyszer ennek is vége lesz, semmi se tart örökké.
2021. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Érdekes, hogy Te 50 %-ot adózol. Minden más alkalmazott 15 %-ot. A vállalkozóknak pedig még az átkos múltban is kellett társasági adót, egészségbizt. hozzájárulást, stb egyebeket fizetni. Az egyén 15 %-ot adózik. pont.
2021. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
#7 Persze tudjuk, nincs 27%-os ÁFA (ami a Guinness-rekordok könyvében is benne van), nem Orbán alatt emelkedett évről évre 4900-ről 8000-re a havi TB, nem most emelték épp duplájára a súlyadót, és még lehetne sorolni. Persze, ha nem vásárolsz, elcsalod a TB-t, nincs gépkocsid, nincs házad meg semmid, akkor te lehet 15%-ot adózol. Az átlag ember meg a keresete felét nagyjából, mer hogy enni, közlekedni, orvoshoz menni stb. is kell néha nap.
2021. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
A szezont a fazonnal tipikus esete. Ki fizet 8000 Ft TB-t? Akinek nincs munkaviszonya,(legális vállalkozása) de a közteherviselés okán fizetnie kell bizonyos szolgáltatások igénybevételéért átalányt, nem pedig egy orvosi vizsgálatért 15 ezret (nem magánegészségügyről van szó,ugye, ahol szintén adóznak, fizetnek társasági adót, kamarai tagdíjakat stb)A nagyon sokat bálványozott külföldi adórendszerekben talán nincsenek a személyi jövedelemadón túli tételek? De jó, hogy adószakértő itt mindenki.
2021. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

De, úgy érzem. engem rendesen kiráz a hideg attól, ahogy kezelik a nőügyeiket. Várkonyi is meg a Sarka Kata is eltűnt egyik pillanatról a másikra. Utóbbi a terhességét is úgy titkolta, mintha főben járó bűn lenne szülni egy gyereket... ha mégis megjelennek, csak azért, hogy a méreg drága ékszereket mutogasság. Mi marad a szabadságukból? szerintem semmi

erről jut eszembe, én néha megkérdőjelezem azt is, hogy a Rogánné esküvőjén a haláleset baleset volt...

2021. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!