Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mikor mutatkozik be nyilvánosa...

Mikor mutatkozik be nyilvánosan párként a Fidesz strómana Vákonyi Andrea és szemrevaló (nála) jóval fiatalabb kedvese, Mészáros Lőrinc?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem sosem, nyilván kínos Mészárosnak hogy csak a pénze miatt van vele egy ilyen csinos nő.
2021. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
47%
Holnap reggel 6kor
2021. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
1: éppen fordítva, Mészáros nyilván reprezentálni akar vele, hogy ilyen nője van, nem bújkálni
2021. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
83%
Neki az is elég, ha dughatja.
2021. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Arra találhat száz másik ismeretlen szépséget is a pénzéért. Reprezentálni viszont egy az egész ország által ismert szép nővel lehet igazán.
2021. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem kizárt, hogy valaha is be fognak. Nyilván tudjak, hogy mennyire a béka segge alatt lenne a megítélésük, és pl. Rogán is gyanúsan titkolja (legalábbis próbálja) a jelenlegi asszonyt.
2021. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha, ilyen körökben nem szokás. Ezeket a NeR stróman feleségeket mg lehet nézni, mielőtt azok lettek. Mind influencer, ezt reklámoz, azt reklámoz, kiteríti a magánéletét, gyerekeit, párját, közvetlen, stb. Aztán végeszakad a kapcsolatának, vagy ha nem volt akkor nem, tökmindegy. Hozzámegy egy ismertebb, vagy kevésbé ismert de annál befolyásosabb fideszes úrhoz felsőbb körökből, aki sokkal öregebb, rondább nála, cserébe veszettül gazdag. egyből eltűnik a hölgyike, mint szürke szamár a ködben, vagy ha nem is, totál személytelen tartalmat oszt meg, valamint dolgozik a radírpók az oldalain attól fogva, nem reklamoz semmit ezentúl, dugdozza az új kapcsolatból a gyerekét, a párjával nem készül közös fotó, a személyazonosságát ki lehet találni persze de sosem említi, titkolóznak, bújkálnak, settenkedve közlekednek mindnehova a gyűlöletcunami miatt amit kapnának. Az egyetlen ilyen vállalt kapcsolat az a Vajna Timis volt, kapta is az ívet keményen, de nem mindenki akarja ezt tűrni, így inkább kuss van. :D.
2021. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ML 9 évvel idősebb VA-nál. :)
2021. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem csak rájuk, meg az ő életkorukra vonatkozott, akit írtam, hanem általában arra, hogy hogy csinálják a nyilvános szereplést a NER felesegek. Azért mind kinézetben, mind intellektusban rangon alul választott Andrea, de a pénztárca meg a befolyásosság meg egy másik dolog :D.
2021. márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 (A vajna is csak ugy merte bevallalni hogy amerikaban elt es ott talan nem rohognek rajta ha kimegy az utcara.

Nem tudom mikor kezdodott vajna romanc de amiota a facebookos komment lehetoseg van azota egyre kellemetlenebb bevallalni

Szerintem az elodje a Dobo Kata alig volt cikizve mert mèg csak ujsagokban volt.)



Mostmar akár mutatkozhatnanak is ugy is mindenki ezen szornyulkodik.. igy csak mégcikibb hogy probalja titkolni:D

Amugy nem ertem a Lölö hogy tud ennyi penzzel is ilyen szarul kinezni toka felvarras, de legalabb valami fiatalosabb stilus valtas kezdve a hajàval ?

2021. márc. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!