Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki emlékszik még a Big...

Valaki emlékszik még a Big Time Rush-ra?

Figyelt kérdés

Ti még emlékeztek rájuk?


Hallgatjátok őket?


Szeretitek őket még mindig?


Nem hiányoznak?


Kik voltak/ki volt a kedvenced?



2021. márc. 21. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kandall (nem tudom a helyes leírást). Néha hallgatom őket mikor eszembe jut.
2021. márc. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze most tartottam egy maratont a btr-ből. Nekem a best pár Logan és Camille.
2021. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A sorozatot szerettem, szórakoztató volt, bár nem nagy színész egyikse. A zenéjüket nem szerettem, gagyi volt nagyon, kb ugyanannyi énekesi tehetséggel, mint színészivel. :D


Nekem Gustavo volt a kedvenc, a nagydarab zenei producer vagy mi.

2021. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sziasztok.Én nagyon szeretem lucy t a Big Time Rush bol mert nagyon szép ilyen lany kéne nekem mint lucy.
2021. ápr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem ilyen nagyon szép kedves lány kell mind lucy a Big Time Rus bol de sajnos nincs egy lány barátom se. Mindegyik lány viszautasit engemet meg mindegyik lány letilt engemet a facebookrol a messengeről meg az instagramrol és ez nekem nagyon fáj. Lányok megkérem szépen agyatok nekem egy esélyt lányok és barátkozatok velem mert már nem birom tovább lányok nélkül.
2021. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Imádom a mai napig és most bejelentettek h visszatérnek❤️Majdnem sírtam
2021. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!