Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kulcsár Edina el fog bukni,...

Kulcsár Edina el fog bukni, vagy haláláig fogja tudni csinálni az influenszerkedést?

Figyelt kérdés
2021. márc. 29. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Ő egy influenszer, mint írtad. Egy élő reklámtábla. Ahhoz, hogy ne legyen többé influenszer az kellene, hogy elveszítse a követőit.

A követői vele együtt öregednek, ezért ha majd nyugdíjas korában fogsor ragasztót fog reklámozni, arra is nagy lesz az érdeklődés. A követőit csak úgy veszítheti el, ha azok kihalnak. Igen, a haláláig, a követőivel együtt fog kihalni.

2021. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Azért a világ az nagy ütemben változik... Pár éve még azt sem tudták az emberek, hogy van olyan, hogy közösségi média, majd lett az Iwiw, Myvip... Ezeknek azóta lőttek, mióta van Facebook, majd megjelenő az Instagram stb. Egyáltalán nem biztos, hogy ez örökké fog tartani, lehet egyszer megszűnik a népszerűsége ezeknek is, vagy, az emberek megunják már az influencerek követését stb. Én mondjuk nem bánnám, mert 0 emberek keresnek vele egy csomó pénzt, ha mondjuk jól néznek ki és hajlandók minden hülyeséget reklámozni. Mostanában minden második fiatal ezt akarja csinálni, mert azt látja, hogy ez milyen jó, csak selfiezni kell és jönnek a likeok, meg a pénz. Szerintem ez nagyon gáz. Én is fiatal vagyok, nem töltök magamról fel képeket és rendes munkahelyem van, ahol nem fizetnek annyit egy hónapban a munkámért, mint ezek az influencerek kapnak 1-1 reklámfotóért...
2021. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Arányaiban kéne szerintem lejjebb vinni a fizetéseket, csak a nagy cégek könnyen fizetnek 1-1 képért is több 100 ezret, ha valakinek sok követője van. Pedig abban a képben feleannyi munka sincs, mint amennyit egy normális munkahelyen 1 nap alatt végez az ember... És ez nagyon igazságtalan szerintem. Ezért elvből sem követek ilyeneket.
2021. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Ez van, ma már mások az értékek. Ezt kell elfogadni.

Olyanokkal lehet pénzt keresni, ha sok kriptovalutát farmolnak össze, vagy sok követőre tesznek szert a videómegosztókon, vagy az instagramon azzal, ha csak játszanak, vagy ha nyaralnak és közben lefotózzák magukat.

Most már átlag, vagy akár csúnya Gézából és Giziből is lehet ilyen sok követős influenszer, vagy celeb, nem kell ahhoz szépnek lenni, nézz szét a Youtubeon, vagy a Twitchen.

A gond akkor lesz, amikor a többi átlag Sanyi és Sára is azt gondolja majd, hogy lófurulyát fogok én tovább melózni, ha ilyen könnyen is lehet még több pénzt keresni és ők is beállnak kriptopénzesnek, gamer/beauty videósnak/vloggernek és instamagamutogatónak.

Nem, vagy csak nagyon kevés ember lesz, aki megcsinálja a fizikai és a szellemi munkákat, az egész világ egymásnak fog videózni és fotózkodni. Megáll a fejlődés, belefulladunk majd a szemetünkbe. A robotika feljődése még messzire van attól, hogy kiváltsa az emberi munkát.

Ha szerinted ez a jövőkép hülyeség és lehetetlen, akkor nézd vissza az interneten, hogy 5 éve még csak mennyien foglalkoztak ezekkel az újfajta pénzszerzési lehetőségekkel és ma mennyien. Exponenciálisan növekedett a számuk.

2021. máj. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!