Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valós a Várkonyi Andrea féle...

A Cenz Ura kérdése:

Valós a Várkonyi Andrea féle románc vagy csak médiahack?

Figyelt kérdés
Mármint hogy ő és a Magyarország személyi pénztárnoka, a közbeszerzések királya összerakták amilyük van...
2021. ápr. 3. 22:20
A kérdező szavazást indított:
igaz
médiahack
32 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Van az a pénz, hogy azzal a borzalommal összeálljon... Vajna Timi is összejött a télapóval, jól járt.
2021. ápr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem zörög a haraszt, szokás mondani. Fenn voltak a neten a fotók hogy a NER magángépről száll le a két említett díszpinty miután kiruccantak Dubajba, ugyan miért kellene Várkonyinak azon a gépen azzal az emberrel lennie, ha nem emiatt?
2021. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Annak ellenére, hogy korban még nincsenek is olyan messze egymástól, annyira eltérő a két karakter minden szempontból, hogy elgondolkodtató, hogy mi történik. Várkonyi Andrea nem hülye, tudja, hogy a Mészáros vagyonból csak pár milliárd Mészárosé fizetségként, a többi a NER-é. Ha két év múlva elválik majd Mészárostól, akkor még így is egymilliárd feletti összeget vihet és amit még megvesz neki Mészáros, drága sportautót, fizeti neki az utazásait, a válásig nem fog unatkozni.
2021. ápr. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Nem média hack.Van az a pénz....

Ennyiért engem is kikormolhatna Lölő,pedig hetero pasi vagyok.

2021. ápr. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez is kell egy gusztus na...De hát úgy tűnik van az a pénz.Nem tartottam eddig se sokra a nőt, de ez után...
2021. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát Várkonyi Andi beleszeretett a jóképű, sármos, intelligens, humoros, és mellesleg tehetős Mészárosba. Megesik na, mit kell ezen csodálkozni? 😄 ( (Tuti, hogy szerelem volt első látásra)
2021. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan valós szerelem, mint Vajna Tímea, és Andy Vajna között volt. ( A sírig tartott) 💕🕊️⚰️🕯️☹️
2021. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen olvastam egy tanulmányt (már nem tudom ki írta és hol), hogy egy férfiba a gazdagsága miatt ugyanúgy bele tud szeretni egy nő, mint pl. egy olyan tulajdonságába, hogy jó a humora vagy okos, és ahogy a szerelemben is lenni szokott, egy vonzó tulajdonság el tud homályosítani több kevésbé előnyöset.
2021. ápr. 24. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8: Beleszeret a pénzébe és az ajándékokba. Ilyen nőt ismertem. Egy idő után elkezdte mondani, hogy már nem mutatom ki, hogy szeretem, nem tudom kifejezni iránta az érzelmeimet = nem vettem már neki rendszeresen ajándékokat.

Mindenki eldöntheti, hogy önmagáért szeressék-e, vagy csak a pénzéért és akkor eszerint választ. Mészáros azt választotta, hogy a pénzéért szeressék.

2021. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Barnabas333 ***** válasza:
Szegény Bochkor...
2021. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!