Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az olyan színészeket, akik...

Az olyan színészeket, akik dollármultimilliomosok, mi motivál rá hogy továbbra is a filmezéssel foglalkozzanak ahelyett hogy visszavonulnának élni a magánéletüket?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokra főleg mint pl. Scarlett Johansson vagy Gal Gadot, akiknek annyi pénze van mint a szemét, ráadásul annyira nagy sztárok, hogy ha még véletlenül valami csoda folytán el is fogyna, akkor is elég lenne elvállalni 3 fotót valami reklámhoz és arra is kifizetnének nekik több millió dollárt a nevük miatt.

Ők ráadásul mindketten családos emberek, férjjel, gyerekkel, még aki full szingli azt megértem hogy unatkozik és a munkával üti el az időt, de akinek ennyire sok a pénze és közben otthon meg gyerek várja akit lehet látni is kéne néha, az miért nem vonul vissza hogy élvezze az életet, ha már ennyi mindent elért? Mi motiválja hogy továbbra is melózzon folyamatosan?

Félreértés ne essék, én mindkét említett nőt imádom, és hálás vagyok nekik hogy filmeznek, pont ezért érdekel hogy mi a motiváció nekik hogy család mellett, ennyi pénzzel és ilyen nagy névvel mégis dolgozzanak filmeken, mikor már nem lennének rászorulva. Én legalábbis ha ilyen híres és gazdag lennék, ergo a pénzem és a nevem által életem végéig bebiztosítva, akkor tuti 30-40 között elgondolkodnék hogy ha már idáig jutottam akkor kiélvezném azt amit kaptam a sorstól és főleg ha gyerekem lenne annak a nevelésével foglalkoznék.



2021. ápr. 3. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nekik nem munkának számít. Kihívás egy színésznek eljátszania bármilyen szerepet, amit rábíznak.
2021. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanazért, amiért Bill Gates, Elon Musk és ezek dolgoznak, vagy az AC/DC zenél. Belső kényszer.
2021. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha szeretik csinálni, miért ne folytatnák? A pénz nem minden.
2021. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha leállnának mindennel, akkor a nevük is értéktelenedni kezdene, ill. már nem is keresnék őket.

Az életszínvonalukat nem tudnák olyan sokáig tartani a pénzükből, ami valójában az átlagembernek sok csak.

Színészet, éneklés és más művészetek motivációja csak nagyon elenyésző arányban a pénzszerzés (nem egy-egy munkára értem, hanem teljes pályaválasztásra), leginkább a slepp, szülők stb. tekint rá ilyen szempontból. Tom Hiddleston pl. azért vállalt pár blockbustert, hogy aztán anyagi biztonságban művészfilmezhessen, színházazzon.

Sosem jutottak volna el oda, ahol tartanak, ha ilyen egyszerűen feladnák az egészet.

Pszichésen káros, ha csak otthon ülsz, az elfoglaltság, munka sokat számít.

2021. ápr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Valóban megoldották már az anyagi helyzetüket, mert már önmagában a nevük reklámérték, de befektetésekből is simán fenntartható az az életmód, amit élnek.


De nekik ez a hivatásuk, túlnyomó részük valószínűleg imádja csinálni. Veszettül unalmas lehet ám éveken át visszavonultan élni, és nem tenni semmit - mintha élve eltemetnéd magadat.

2021. ápr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha én rendező szeretnék lenni, mert szeretem a filmeket, van sok jó ötletem és tiszta szívből ezt szeretném csinálni, akkor valószínűleg nem állnék le egy film után, azért mert milliárdos lettem.


Ki kell bontakozni, át kell adni mindent, amit szeretnék. És ha ez kiteljesült, akkor hagynám abba.


Pl. a példádból Scarlett Johansson nagyon nagy fejlődő tehetség. Filmről-filmre mutatja meg, mennyire tehetséges. Tavalyi Oscaron megszerezte élete első 2 Oscar jelölését. Az Oscar történelmében 12* fordult elő eddig, hogy egy személyt egy évben egyszerre 2 szerepért is jelölik. Ez azért hatalmas motivációt és célt is ad neki, hogy elérje a díjat is. Most ez csak egy példa a sok közül.


De ha belegondolsz hiányolnák a rajongók, ha sikeres lenne és szeretnék miért hagyná valaki abba?

Amúgy is jönne a sok felkérés stb.

És hiába lesz valaki dollármilliomos, a pénz nem tart örökké, soha sem tudhatod mi fog történni, így ebből sem lehet kiindulni.

2021. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!