Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek kik a legnagyobb...

Szerintetek kik a legnagyobb legendák és kik azok akinek neve örökké fennmarad?

Figyelt kérdés

A 3 rapper XXXTentacion Juice WRLD és Lil peep


Vagy Michael Jackson és Freddie Mercury


2021. ápr. 4. 05:21
A kérdező szavazást indított:
XXXTentacion
Juice WRLD
Lil Peep
Michael jackson és Freddie Mercury
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, én zenét úgy hallgatok hogy YouTube-on keresgélek, az előadó/cím egyáltalán nem érdekel, lementem a lejátszási listába ami tetszik, megy a háttérbe, de ha megkérdeznék tőlem mi a címe, akkor nem mindegyiknek tudnám egyből megmondani.


Az első 2 nevet nem ismerem, Lil Peep ismerős, de arcra fogalmam sincs.

Michael Jackson, Freddie Mercury pedig már tényleg legendák, szerintem nincs olyan ember aki ne hallott volna róluk.

2021. ápr. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már rap legenda, akkor inkább 2pac-et mondanám. A felsoroltak közül pedig Michael Jackson és Freddie Mercury.
2021. ápr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából emiatt tettem fel a kérdést


"Nálunk Juice, X és Peep is nagyobb legendák. Fogjátok fel, hogy aki trash zenéket csinál sose lesz legenda. Peepék a közönséghez szóltak és próbáltak a rajongóiknak segíteni. Michael meg Freddie mindig is trash zenéket csináltak.


Kurt Cobain is azért készült ki, mert a Smells Like Teen Spirit (ami trash zene) lett a leghíresebb zenéje, lehet ha a Polly zenéje lett volna a legismerettebb még mindig itt lenne."

___________

" A Z generáció szerinted ismeri Freddyt? Elmondom, hogy nem. És az évek múlva mindenki elfelejti. A következő generáció se fog emlékezni Michael erre.



Peepékre meg igen, mert ők beszéltek a fanjaikkal és szívhez szóló zenét csináltak. Tudod a popot mindig is hamarabb elfelejtik, mint az emo rappet fogják.


Na de, hogy azt mond, hogy a mai fiatalok nem ismernek senkit se az öregek közül, ott van Kurt Cobain őt most talán több fiatal hallgatja, mint a 90-es években.


Na viszlát AIDS-eském." ✌

2021. ápr. 4. 08:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj én ezeket az emi rappereket most sem ismerem, nem hogy 10 év múlva emlékezzek rájuk és szeritnem ezzel sokan így vannak.
2021. ápr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A válaszoló ide írta hogy,MJ és Freddie nem lehet legenda


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__1..

2021. ápr. 4. 10:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevés ennyire egyértelmű kérdést láttam még, és ezt a szavazás is tökéletesen visszaadja. Az első három noname senkik, akik még a rap szubkultúrán belül sincsenek sehol (ha onnan kéne legendás alakokat mondani, akkor 2Pac, Eminem, Dr. Dre, az NWA akik például elsőre beugranak), míg Jacko és Freddie nagybetűs legendák és már életükben is annak számítottak, szerintem ember nincs a földön aki ne hallott volna róluk. Azt elhiszem hogy mindenkinek nem tetszhet az ő zenéjük sem (pl. Freddie-nek annyira én se vagyok nagy fanja), de azt szerintem mindenki elismeri hogy annyit tettek le az asztalra amennyit kevesen. Talán még Elvis és a Beatles egy kategória velük.
2021. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!