Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki ez a "YouTuber" és mit...

Ki ez a "YouTuber" és mit lehet róla tudni? Miért van ennyi mennyiségű értelmetlen, összefüggéstelen videója?


2021. ápr. 11. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Mentális problémák?
2021. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom ki ez, de sok élete nem lehet, ha ráér óránként teleszemetelni a youtube-ot
2021. ápr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

ha neki jól esik, hadd csinálja, senkinek nem árt vele. akinek nem tetszik, néz helyette mást - ahogy én is.


én titeket sokkal jobban sajnállak, akiknek nem tetszik, de ahelyett, hogy becsuknák és valami olyannal töltenék az idejüket, ami számukra hasznos, inkább még több időt eltöltötök vele, hogy róla értekeztek. pedig tudjátok, hogy nem érdemes, mégis inkább erre szánjátok az időt valami értelmesebb dolog helyett.

2021. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3: algoritmusról ezek szerint még véletlenül sem hallottál. 90%ban konkrétan számomra értékelhetetlen tartalmat dob fel a yt.
2021. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

és az algoritmus kényszerített rá, hogy áthozd a témát erre az oldalra és itt is erről beszélj?


érdekes, hogy nekem nem javasol olyasmit az algoritmus, ami nem érdekel - mondjuk én ahelyett, hogy még máshol is megosztanám ami nem érdekel, inkább rákattintok a ...-re és kiválasztom, hogy Nem érdekel, ne ajánld ezt a csatornát.


nekem 99%-ban olyat ajánl, ami érdekel, a maradék 1%-ban néha van, ami nem, viszont időnként meglelően jó újdonságokat ajánl. olyat, ami kimondotan zavar, szinte sosem ajánl magától, de azután, hogy jeleztem, hogy ne tegye, soha.

2021. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor te a szerencsés 1%vagy...
2021. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3. Te is időt szántál rá hogy leírd a negatív véleményed, más nem teheti?
2021. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy nem teheti? Mondjuk nem tudom mennyiben negatív a véleményem.
2021. ápr. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!