Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson gyerekei mért...

Michael Jackson gyerekei mért viselkednek úgy mintha ténylegesen, a vér szerinti gyerekei lennének és miért ragaszkodnak ehhez a rajongók is? Miért nincs kimondva a nyilvánosságban, hogy nem a az Ő gyerekei?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 16. 16:09
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Csak a tudomány...

Meg az, hogy a világon ilyen nincs.


Félvér embereknek, akik fehérrel házasodnak, ezeknél barnább gyereke születik.


A barna szem például dominánsabb mint a kék, a göndör haj szintén mint az egyenes, az erős szőrzet, a sötét haj/szőr, mind mind dominánsabb...

A nagy orr, a fehérek között is dominánsabb jegy.

Egy kis orrú egyénnek és egy nagyorrú egyénnek a közös gyerekének több mint valószínű, hogy nagy orra lesz...

A afroamerikai emberek vonásai jobban öröklődnek, egyik gyereken sincs jelen egyetlen egy ilyen vonás sem Jacko “gyerekei” közül.

2021. ápr. 16. 16:43
 12/29 A kérdező kommentje:

Én abban is kételkedem, hogy a 3. gyerek az övé lenne.

A bőrszíne azonos tónusú a kifehérített Jacksonéval...


[link]


Inkább mexikói és kaukázusi félvérnek néz ki mint félig feketének...

2021. ápr. 16. 16:48
 13/29 anonim ***** válasza:
78%

Érdekesség gyanánt: Fekete-fehér iker párok

[link]

[link]


[link]

https://www.youtube.com/watch?v=JIUK2KSbvvI

2021. ápr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
58%

Ikrek esetében is 1 az 500-hoz az esélye hogy az egyik ikerpár az egyik rassz jegyeit örökölje, másik a másikét.

[link]

Két egyke gyerek esetében sem kisebb ez az esély.


Hogy Jackonak ki vér szerinti gyereke és ki nem, azt nem tudom, nem is ezért válaszoltam. Csak az ellen a marhaság ellen szólaltam fel hogy ez valami mekkora nagy csoda. Nem, teljesen szokványos eltérő rasszú szülők esetében, amit számtalan valós példa támaszt alá.

2021. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

#14. És Te ezeken a linkelt gyerekeken, személyeken tényleg nem látod a tipikus fekete vonásokat?


Ha nincs mellettük a fekete testvér, akkor is lehet látni, hogy félvérek.

Mert a fekete szülőtől éppen nem a bőrszínt örökölték, hanem mást, például a fekete vonásokat...


Jackson állítólagos gyerekein semmi nincs ami fekete...

2021. ápr. 16. 16:55
 16/29 A kérdező kommentje:

De egyébként nézd meg Bob Markety gyerekeit, van/volt egy pár... 10+


Bob Marley apja eleve fehér volt, tehát Őt magát is megnézheted...

Van olyan gyereke, akinek az anyja is fehér és még sem, még csak megközelíthetően sem olyan fehér mint a Jacko gyerekei, sem bőrszíne, sem vonásokra.

2021. ápr. 16. 17:02
 17/29 anonim ***** válasza:
37%

"Ha nincs mellettük a fekete testvér, akkor is lehet látni, hogy félvérek."

Ott van pl a 13. válaszoló első linkjén a két kislány! Mondd, hol van rajta bármilyen feketékre jellemző tulajdonság?


"Jackson állítólagos gyerekein semmi nincs ami fekete..."

Legközelebb az egész hozzászólást olvasd végig!

"Hogy Jackonak ki vér szerinti gyereke és ki nem, azt nem tudom, nem is ezért válaszoltam. Csak az ellen a marhaság ellen szólaltam fel hogy ez valami mekkora nagy csoda. Nem, teljesen szokványos eltérő rasszú szülők esetében, amit számtalan valós példa támaszt alá."

2021. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Egy fekete és egy fehér ember gyereke általában ilyen:

[link]


Egy ilyen félvér és egy fehér nő gyereke még mindig ilyen:


[link]


Pedig Ő benne már több a fehér mint a fekete.

Csak negyed részt fekete.


Jacko gyerekei meg félig feketék.

2021. ápr. 16. 17:06
 19/29 anonim ***** válasza:
84%

"Én abban is kételkedem, hogy a 3. gyerek az övé lenne."

1 az anyja kiléte ismeretlen (nem kizárt, hogy indián származású)

2 az idő előrehaladtával sötétedik a bőr, minden népcsoportnál a gyerekek a legvilágosabbak

a szemöldökét valószínűleg nem MJ-tól örökölte, de amúgy az arcvonásokat tekintve szinte ugyanaz a kisgyerek néz rád vissza:

[link]

[link]


a magyar nyelvben amúgy hagyományosan nem használatos a "kaukázusi" kifejezés, "fehér" vagy "europid" van helyette.

2021. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
61%

"Egy fekete és egy fehér ember gyereke általában"

Igen, általában. Ahogy általában két magas ember gyereke is magas. Ettől még semmi nem megy csodaszámban abban, hogy az általánostól eltérő gyerekek is születnek. Mit olyan nehéz ebben felfognod?

2021. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!