Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » YouTube van a "Zsiros Deszka"...

YouTube van a "Zsiros Deszka" csatornája, végignéztem a videóit, de nem derül ki is valójában, mivel foglalkozik, miért ossza az észt olyan messziről az ittenieknek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 15:56
 1/7 alletta ***** válasza:
69%

láttam már őt én is. japánból magyaráz.

szerintem egy életművész.:)

2021. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Hát pedig elmondta elég sokszor és csomó videója is van róla. Sok földjök van és növéntermesztéssel foglalkoznak.
2021. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Régen néztem ,de lettek nagyon fura dolgai prankelte a nézőit ,megvilágosodva ontotta az igét ..stb

Ez akkoriban volt amikor a 3000 éves baci teát iszogatta.

De egyébként 2es jól mondta. Zöldség ,gyümölcs termesztéssel foglalkozik.

2021. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Van egy rusnya gazdag felesége. Kb ezzel foglalkozik. Az, hogy néha kizavarja após földet túrni mint az utolsó napszámost, csak azért van mert amúgy egész nap nem csinálna semmit a pénzt meg viszi.
2021. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
A 4-es választ adóval tudok egyet érteni, pont úgy látom én is.
2021. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Beházasodott egy gazdag családba, és azért japán a nője, mert azoknak elég a 10 centis macskanyomorító.
2022. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#6

Ez jó volt. 😂😂

2022. márc. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!