Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyikük a szebb? Natalie...

Melyikük a szebb? Natalie Portman vagy Gal Gadot?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 18:48
A kérdező szavazást indított:
Natalie Portman
Gal Gadot
mindkettő egyformán szép
egyik sem szép
36 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%

Natalie Portman csodaszép, pl itt: [link]

Gal Gadot nem annyira jön be, meg nem is láttam filmben (a szuperhősfilmeket nem annyira nézem).

2021. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
33%
Legalább ne ugyanazt tedd fel kismilliószor.
2021. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Nehéz kérdés. Gyerekkoromban Natalie Portmanbe voltam szerelmes, de most talán inkább Gal Gadotot választom. De nagyon szoros.
2021. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Gal Gadot
2021. ápr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
Gal Gadot smink nélkül is szebb, mint Natalie.
2021. máj. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
24%

#1-es vagyok. Gal Gadot sem rossz valóban, de Natalie Portman sokkal vonzóbb. Ő nem az a tipikus szexi nő, de annyira aranyos és “cuki”, ezért szeretem őt.

[link]

Ne mondd hogy ebben a videóban nem imádnivaló Natalie. Egyébként színésznőként is elképesztően jó, főleg a Fekete hattyúban.

2021. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a videót, de nem ez a mérvadó. Nincs bajom Natalie-val, de számomra átlagos színésznő, a Fekete hattyú számomra idegesítő film, a Thor című filmben viszont jól játszott. Gal-ban látom azt a pluszt, amivel kitűnik az átlagból a kisugárzásával, stílusával, megnyerő külsejével. Szóval nálam 10/10-es.
2021. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%
Oké, a Fekete hattyú nem az a tipikus mindenki által imádott film (mint mondjuk a Terminátor 1-2), de Natalie bőven megérdemelte érte az Oscart. A Thor filmekben pont hogy nem játszik nagyot, főleg a 2-ben, de az egész Marvel univerzumból szerintem csak Tom Hiddleston az aki átlagon felül alakít.
2021. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
40%
Gal Gadot meg semmiképp nem “nagy” színész mivel nagyrészt blockbusterekben szerepel pl. DC, Halálos iramban amiket én pont nem nézek. Nagyobb díjra sem jelölték még.
2021. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a kérdés, hogy melyikük milyen díjat vitt haza az alakítása miatt, meg hogy kinek melyik film tetszik, vagy sem, számomra Gal sokkal erőteljesebb, impulzívabb személyiség. Ennyi. Nem kell túlbonyolítani.
2021. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!