Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem szaladt el...

Csak szerintem szaladt el Farkas Timivel a ló?

Figyelt kérdés
Emlékszem, 13 éves koromban néztem meg az első videómat tőle, ahol lovagolt. Tudom hogy ott még egy barna hajú, viszonylag normális csaj volt, nagyon szerettem őt. Aztán vagy két éve kezdtek a videói csak értelmetlen vihogással telni, és ez egyre csak rosszabbodott. Aztán elkezdődött a mellnagyobbítás, szájfeltöltés ezerrel, szőke haj, és állandó kamu, egyszer sír hogy milyen gonosznak vagyunk és abbahagyja a videozast, aztán meg már a kovi videoban csak vihog ujra. Most nemrég felötlött egy videót hogy cége vagy mi lett és ennyi volt a youtube. A nézőknek egyszer sem mondott köszönetet, pedig nélkülük sehol nem lenne. Csak én látom így, vagy tényleg megváltozott ebbe a rossz irányba? Az instáján is régebben elérte az 50000 likeot a képei, pedig fel éve még biztosan kevesebb követője volt mint most, a mostaniak pedig csak 20000-25000 között vannak már, szóval valószínűleg nem csak én látom így

2021. ápr. 26. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Nem, de mi a kérdés?

Persze, véleményed lehet, sőt nagyon jó is, ha van!

De úgy érzem igazából csak az egyetértést keresed és a közös "szidást".

Nem tetszik kövesd ki, ne nézd. Hidd el számtalan értelmes, kisebb videós van, akiket érdemes követni.

2021. ápr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar hónapok óta nem követem, nem nezem a fenti indokok miatt. Tegnap valahogy eszembe jutott és ránéztem az instajara, YouTube jára, és megláttam ezeket a dolgokat
2021. ápr. 26. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, régen aranyos szimpatikus kis csaj volt, de most már egy szét plasztikázott maca lett belőle, pedig még tök fiatal, kár érte hogy már így elrontotta magát.
2021. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én is néztem régen a videóit, és ugyanezt érzem vele kapcsolatban mint te 😃 azóta már rendesen idegesít ha véletlenül is feldobja az insta
2022. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!