Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Steve Martin hogy nem öregszik?

Steve Martin hogy nem öregszik?

Figyelt kérdés
Persze nyilván öregszik, mint mindenki más, de ő mar évek óta szinte ugyanúgy néz ki. Hogy csinálja?

2021. máj. 1. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Keanu Reeeves 1990 óta ugyanúgy néz ki, ő hogy csinálja?
2021. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért Reeves más kategória, ő 56 éves, Steve meg 75.
2021. máj. 1. 10:57
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Pedig elég öregnek tűnik már. Bianca Lawson tényleg nem öregszik.
2021. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg színészre mondták már, hogy nem öregszik. Patric Stewart, a korábban említett Keanu Reeves, Sir Sean Connery.


Vannak emberek, akik ilyen alkat. Nem hajlamosak annyira ráncosodni, de viszonylag fiatalon ráöregednek egy olyan szintre, ahol már nem látványos 10-20 év. Egész addig, amíg 85-95 éves koruk között utoléri őket a kor és rövid idő alatt teljesen lerobbannak.


Connery (és Martin is) már viszonylag fiatalon megőszült, Stewart meg vagy 40 éve tarkopasz. Connery az Indiana Jones és az utolsó keresztes lovagban a 12 évvel fiatalabb Harrison Ford apját játszotta és utána azért még jó 15 évig aktívan színészkedett.


Connery (1988) [link]

Connery (2003) [link]


Steeve Martinnal is kb. ez a helyzet. Már 40 éves korára teljesen megőszült.

Steeve Martin (1983, 38 évesen) [link]

Innentől, ha csak nem kezd el nagyon mellé ráncosodni is, nem fog látványosan öregedni.

2021. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#1

Tény, hogy Reeves jól tartja magát és 10 évet simán letagadhat, de azért láthatóan öregszik.

[link]

[link]

2021. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nahát, micsoda jó helyre jutottam. Azt szerettem volna megkérdezni, hogy szerintetek az arca plasztikázva van és ha igen, akkor hol? Mert néha annyira furán néz ki. (Nekem valahogy a két szemöldöke között-orrnyergénél ill. a szeme külső sarkánál gyanús vmi.)
2021. jún. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mármint kinél? Steve Martinnál, vagy Keanu Reevesnél?
2021. jún. 6. 09:06
 8/10 anonim válasza:
A kérdés címét nézd meg, Kérdező. :))
2021. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azóta már szóba került Keanu Reeves is, Válaszoló. :))
2021. jún. 6. 09:42
 10/10 anonim válasza:
De én okosan végiggondoltam, hogy megnevezzem-e, hogy Steve Martinra vagyok kíváncsi és arra jutottam, hogy nem kell, mert a kérdés címe, stb.
2021. jún. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!