Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Simon Le Bon duci lenne?

Simon Le Bon duci lenne?

Figyelt kérdés

Nem régóta követem őt, de láttam valami külföldi cikket, hogy fiatalon is sokszor megkapta, hogy ,,kövér". Nos nézem a képeit, mondom hogy lehet őt annak látni, hisz tök normális alkata van.


Jó, pl.: ha Jennifer Lopezt annak nevezik, annak van valóságalapja.


Na de őt?



2021. máj. 4. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy képet nem csatolsz, nem ismerjük, utána nézni meg kinek van kedve.. Azt meg nem tudom Jennifer Lopez hol kövér, örülnék, ha olyan alakom lehetne. És mindezt úgy, hogy sokkal fiatalabb vagyok nála (18/L)
2021. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ő az:

[link]


Mostani képein viszont tényleg nem valami szép, de egy énekest nem azért kell kedvelni.


JLo se kövér, csak husis. Csak őt hoztam fel példának, hogy az annyira nem furcsa, ha egy kicsit teltebb alkatúra mondják, mint egy átlagosra. Egyébként Jennifer Lopezt is szeretm, jó színésznő.

2021. máj. 9. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Közelében se volt a kövérnek a csávó. Maximum az lehetett, ahogy nézem a gyerekkori képet, hogy ott egy picit kerekebb arca volt és ha valaki nagyon bele akar állni, ebbe bele tud esetleg. Én viszont személy szerint ezeken a fotókon még túlsúlynak se látom nyomát, nem hogy kövérségnek. (Első voltam)
2021. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na ugye szerintem se kövér. Ezért nem értem.

Emellett az arca is szép.

2021. máj. 9. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!