Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a jobb Youtube tartalmakat...

Ki a jobb Youtube tartalmakat készítő fiatalember az alábbiak közül: Dancsó Péter vagy Radics Peti?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Peti.


A szikronparódiáit nem szeretem, de a privát üzenetes vagy Facebookos videóin legalább lehet még nevetni.

2021. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk úgy hogy mind a ketten nagyon különböző módon szarok.
2021. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Igazán kiemelkedően hulladék mindkettő, őszintén érdekelne mit képesek az emberek szeretni ezeken.
2021. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Anak idején mindkettő nagy kedvencem volt. Konkrétan az első youtuberek voltak, akiket követtem. Imádtam Dancsó filmkritikáit, és szakszerűen videóit. Akárcsak Radics szinkronparódiáit. Mára már mindkettőből kiábrándultam. Radicson mondjuk még tudok néha szórakozni, és a komolyabb hangvételű videói se rosszak, de amikor elkezdte a Facebook idióták sorozatot, rossz irányba ment. Túl sok kisgyerek nézőt bevonzott, megérezte a pénz szagát. Azóta sokkal kommerszebb lett. Dancsóról beszélni sem érdemes. Teljesen elment a tartalmatlan trash irányba már évekkel ezelőtt. Ki is van égve. Látszik, hogy egyáltalán nem élvezi már ezt az egész videózást.

Ha választani kell a kettő közül, akkor sokkal inkább Radicsot mondanám, mert benne időnként azért még megcsillan a kreativitás, és az alkotási vágy.

2021. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bory_Gilmore válasza:
100%
Én régen mindkettőt szerettem, de most már csak Radicsot. Szerintem nem baj, hogy van Facbook idióták, én mindig szeretek röhögni rajta. Mást is meg lehet találni a csatornáján, nem kötelező ezt is nézni :)
2021. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

A 4-es fején találta a szöget. Régen Dancsó és Peti is igazi művészi tehetségükkel és színvonalas innovatív tartalmaikkal hívták fel magukra az emberek figyelmét. Azonban a hirtelen jött dicsőség és a pénz szaga annyira elvette az eszüket, hogy mindketten minőségről a minősíthetetlen felé tartanak. Dancsó amúgy már el is érte - egyébként saját bevallása szerint is eredetileg is a pénz csinálás és a népszerűség volt a célja, a régi tartalmak csupán ehhez kellettek és ezért törölt mindent végül. (Egyébként ezért is ábrándultam ki belőle, de még meg is undorodtam tőle - hiszen gyakorlatilag szembeköpte az embereket.)

Radics is sajnos elkezdett elindulni a lejtőn. Őt is inkább a pénz hajtja, nem a lelkesedés.

Az pl. különösen gusztustalan húzás volt még tőle is, hogy bevezette az "exkluzív tartalmakat" a youtubeon. Illetve nem is pontosan ez, hanem az hogy fizetsz havi 1800 ft-ot (durván 6$) és láthatsz cserébe 1 vagy 2 "Facebook idióták" részt, ha szerencséd van, hébe-hóba egy szinkronparódiát is. Azért ennyi pénzért ezt elég gyenge felhozatalnak, ergo erős lehúzásnak érzem. (Támogattam olyan patreon oldalakat is, ahol 6$-ért 10× ennyi, illetve minőségi tartalmat kaptam cserébe, és ezért én is szívesen adtam oda a pénzt, mert érzetették hogy mennyit jelent a támogatás és maguk a támogatók. Amit Peti csinál, nem más mint a nézői kihasználása.

Mert ha figyelembe vesszük, hogy pl. mennyi lehet fiatal és a gyerek a nézők között, akik tudjuk hogy nem képesek sok esetben helyesen felbecsülni a dolgok értékét – ergo hajlamosak nagy pénzeket (természetesen a szüleik pénzét ha hozzáférnek) költeni különféle értelmetlenségekre, akkor ebből máris meg tudjuk becsülni hogy kb. hány ember fizet ki havi szinten 1800 ft-okat egy-két facebook idiótás részért (megsúgom 100-nál biztosan több, ez már egy havi kereset még úgyis, ha a youtube levonja a maga kis százalékát). Persze, lehet mondani hogy ez az ő döntésük, de Radics viszont egy olyan szintű hype-al rendelkezik – amit ügyes marketing húzásokkal csak növelt az évek alatt – így ravasz módon gyakorlatilag mágnesként vonzza magához az embereket és sok rajongó már emiatt is erős kísértésbe esik hogy fizessen. Ez pedig nagyon aljas dolog szerintem még Petitől is. Amellett hogy sanszosan szép pénzeket akaszt le magának a 346 milliós csatornamegtekintéseivel és a 847 ezres feliratkozó táborával – a pólókról, bögrékről és egyéb holmikról nem is beszélve. (Plusz hogy még állítólag mellette dolgozik is, bár ezt a fentieket szemelőt tartva már erősen kétlem, hiszen van elég bevétel így is.)

Szóval szépen és lassan, de Radics is el fog jutni arra a szintre, mint Dancsó. Átvált a tartalom nélküli tartalomgyártásra (magyarul a színvonaltalan trashre) és a saját hype-jában való dagonyázásra, és már őt is csak az fogja érdekelni hogy hogyan tudjon még több pénzt lehúzni a nézőitől (akik nem látva a „lila ködtől” agyatlanul mennek utána).

(Itt látszik hogy a sok pénz és népszerűség milyen alaposan ki tudja fordítani az embert.)

2021. jún. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Radics Péter
2021. jún. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyértelműen Radics
2023. ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!