Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi válthatta ki ezeknél a...

Mi válthatta ki ezeknél a sztár nőknél az éles váltást? Regina, Sylvie, Éva, Zita

Figyelt kérdés

Régebben volt ez a pár nő akikről szólt minden: D. Regina, B. Sylvie, Z. Linda, D. Zita. H. Éva.

Értem, hogy már idősödtek, más életszakaszban vannak, de közülük többen már szinte teljes visszavonulót fújtak, ritkán nyilatkoznak, nem ismerjük a párjaikat, egyikük konkrétan eladta az összes csilli villi ruháit és márkátlan, noname sima pólóban jár egy farmerral, kertészkednek, vidékre költöztek stb. Talán még Linda az egyedüli aki ugyanúgy maradt hiú.


Nem rossz vagy jó egyik sem, csak vajon mi válthatta ki ezt a fajta lecsendesedést, éles váltást náluk?



2021. máj. 10. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Rájöttek, hogy a pénz nem minden.
2021. máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehogy valaki elhiggye hogy ezek valaha megkomolyodnak. Ha bármelyik elmenne valami igénytelen tévéműsorba vígan bohóckodna az első sorban ugyanúgy mint amikor még futott kategória volt.

Van családja, gyereke. És?

Attól még ott van a nagy arc, hát a médiában dolgoztam mint modell stb.

Nem ők változtak hanem idősebbek lettek és fiatalabb celebekre van szükség.

2021. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha már bebiztosították magukat akkor lehet lejjebb adni. A bebiztosítást itt a pénzes pasira, férjre értem.

A fenti hölgyek egyikéről pl. biztos forrásból tudom, hogy aktívan dubajozott, a jelenlegi férje szülei anno nem is örültek a választott khm hölgynek. Most már van gyerek is teljes a boldogság fátylat lehet dobni a múltra...

A fentiek közül egyébként még a Dukai Regi a legnormálisabb.

A többinek simán megvolt pár gazdag arab faszi Dubajban. Egynek biztos :D

Ezt se tudom, hogy honnan veszed hogy visszavonulót fújtak, ugyan már, és amúgy egyik se öltözködik lazábban...bőven van pénzük (vagy a férjüknek), amiből folytatódik a rongyrázás...Lindus instáját nézd csak meg...ráadásul a diónyi agyát is agyonplasztikáztatta az a nő...förtelmes...

2022. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A szolnoki nőre gondolsz? Nekem ő sokáig nagyon szimpi volt de azt nem tudtam hogyan is lett ismert. A napokban valami putris facebook-os csoportban láttam, hogy írogattak róla. Talán valami műsorban kellett elcsábítani pasikat és még szexuális tartalomra utaló dologról is írtak a műsor és a csaj kapcsán. Meg azt is írták, hogy kihisztizett valami Fecótol lakást meg autót szakításkor. Ha ezek igazak akkor hatalmas csalódás, bár azért ezek nem most lehettek és mindenki változhat. Éva most csinált youtube csatornát 1-2 videójába belenéztem és nekem ő is szimpi azokban a videókban. Mondjuk mostanában tényleg hallatja a hangját meg szerepel itt-ott, instán, cikkek jelennek meg etc. Vidéken élnek a családjával. Sylvi aki teljesen naturálba nyomja külsőleg. Ő is vidéken él és műveli a kertjét. Jaj nagyon nevettem amikor 1-2 éve feltöltött egy fotóalbumot, hogy meggyet szed de azon a képen minden lényeg volt csak a meggy nem. Az arcunkba volt tolva a feneke a képeken..:D

Reginát a titkos párja eljegyezte a hetekben. Nekem kicsit fura hogy egyetlen egyszer sem lehet egy közös fotót megosztani a párjával, de végülis ő döntésük és nyilatkozta Regina hogy szeretné megtartani magának az életének ezt a részét.

Azt nem tudom, hogy élőben milyenek meg így a család-barát-ismerősi közegükben, mennyire vannak elszállva esetlegesen ahogy fentebb írta valaki.

2022. jan. 10. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!