Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Daisy Ridley cigizik?

Daisy Ridley cigizik?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A taddlr.com szerint (nem tudom mennyire megbízható) nem. Szerintem sem amúgy, nem láttam egy cigizős képet sem róla és személy szerint nem olyannak képzelem.
2021. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem ismerem ezt az oldalt, de amúgy én se nézném ki belőle, viszont volt már más olyan színésznő is akiből sose néztem volna ki hogy cigizik aztán mégis (pl. Scarlett Johansson vagy Emma Roberts) szóval, gondoltam megkérdezem hátha valaki tud biztosat. :)
2021. máj. 15. 00:03
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 Mi számít cigizésnek? Scarlet Johansson-t talán még filmekben is lehetett látni cigizni.


Mondjuk itt Daisy Ridley is cigizik, bár füstöt azt nem látsz kifújni. :D Szóval ha még a vásznon sem csinálja akkor sanszos hogy nem. :)

2021. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 Ja de az ha valaki a filmekben cigizik az nem jelenti azt hogy a valóságban is. John Travolta is pl. csomó filmjében eszi a bagót (Ál/arc, Rés a pajzson satöbbi), vagy Samuel Jackson, aztán a valóságban meg egyikről se tudom hogy dohányozna. Gondolom nikotinmentes mű cigit kaptak és azt füstölték állandóan.

Szóval Scarlet Johansont tudtam hogy több filmjében bagózik a szerepében, de az meglepett hogy a valóságban is, belőle nem néztem volna ki.

De akkor Daisy Ridley tiszta, ő rendes lány. :)

2021. jún. 1. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!