Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » AttilaS2 miből él?

AttilaS2 miből él?

Figyelt kérdés
A srác egy YouTuber és nem régen kezdtem nézni a videóit. Magyar viszonylatban szerintem középmezőnyben van feliratozó számban tehát nem ebből él. Akkor miből él, hogy most van egy R8-as Audija és meséli most erre ment 1 millió meg arra 400 ezer. Egyenlőre nem találtam semmit, hogy miből él

2021. máj. 28. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Munkából, vagy szülők pénze. Általában ez a két eshetőség lehetséges.
2021. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
25%
Általában összeszedi a visszaváltható üvegeket, de látták már bodzavirágot szedni és éti csigát is, ezekből van ilyen sok pénze.
2021. jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell neked tudni, hogy egy másik ember miből él?

Közöd hozzá???? :(

2021. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Amilyen nagyképű a srác valószínüleg több jövedelmező cége van a szüleinek. R8-as audit azért nem mindenki engedhet meg magának illetve van egy 530d-je is.



És ha videókat megfigyeled havi 1 ha érkezik de az is hatalmas nagy. Én bírom a srácot egyébként.

2022. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!