Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Latinovits Zoltán miért lett...

Latinovits Zoltán miért lett öngyilkos?! =(

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Ha valóban öngyilkos lett - ami ugye máig vitatott - valószínűleg tartós depresszió miatt.
2021. máj. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De mégis mi a retkes élet miatt kell öngyilkossággig fajuló depresszióba esnie egy "színészkirály"-nak?


Nem ismerték el annyira, amennyire Ő akarta?

Nem fizették meg eléggé?

Nem kapott elég szerepet? Nem hallgatták a hangosverseit?

Vagy mi a jó isten?! >(


Oké, értem, hogy a mocskos x@ros elvtársozó kommunizmusba született bele, meg hogy voltak olyanok, hogy volt ÁVO-s kínzóemberek alatt/mellett kellett dolgoznia... De hát az az időszak olyan volt, ezért kb. 9 millió másik magyar is öngyilkos lehetett volna, aki nem volt "megbecsült párttag".

Az a rendszer minden jó érzésű embernek borzalom volt, de Ő neki pont szerencsés helyzete volt más "parasztokhoz" képest : azért volt munkája, nem vitte el a fekete autó, nem vezettek X testrészeibe áramot, nem verték fel a falra a vérét, nem kellett a 24 órából 20-at dolgozzon, nem az éhenhalás szélén tengődött, nem kobozták el a tulajdonait... azért ezeknek nagyon is örülhetett volna, az emberek jelentős része, többsége nem volt ebben a "kiváltságos" helyzetben.


Szóval nem (teljesen) értem ezt a depressziót. Felnéz az égre, elmormol pár "a q isten bssz@ meg" fohászt, aztán megy tovább, és eljátsza a szerepét a kutya, akit Bozzi úrnak hívtak c. darabban ahol tapsolnak neki és ott is szerez pár sikeres pillanatot.

Nem pedig a vonat alá veti magát!! >(

2021. máj. 29. 11:27
 3/10 anonim válasza:
99%

A depresszió és az öngyilkossági szándék nem úgy működik, ahogy gondolod szerintem. Némelyek sok szarságot àtélnek és meg se fordul a fejükben. És van, aki beletörik a nehézségekbe.

Nem ismertük személyesen. Én is próbáltam már megölni magam. És még a rokonok, ismerősök se értették. Nemhogy ennyi idő távlatából, idegenként..

2021. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem vitatott, ismertem a vezért aki akkor a 005-ös Nohabon volt, ami elütötte.
2021. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

A depresszió egy agyi funkcionális zavar, egy területen alulműködés lép fel. E miatt lép fel letargia, állandó fáradság, insomnia, demotiváltság, letargia, koncentrációzavar, örömhiány, pesszimizmus stb. Elég tág és változatos kórkép, s nem jön helyre csak úgy, még manapság is tüneti kezelés létezik, s a legmodernebb szerek is függőséget okoznak. Akkor alig tudtak erről valamit.


Azt firtatni, hogy miért lesz depressziós valaki pont olyan, mint az firtatni, hogy asztmás vagy epilepsziás (ha már agyi betegségről van szó) miért lesz valaki. Ez nem választás kérdése, nem a kívülről látható sikerek befolyásolják, ami úgyis csak egy kis része egy ember lényének, s a külső szemlélőt minősíti inkább.

2021. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem ismerhettük az érzéseit, lehet hogy szeretethiányos volt, nem kapott szeretet attól aki a legfontosabb volt neki, vagy csalódott valakiben.
2021. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

"Nem vitatott, ismertem a vezért aki akkor a 005-ös Nohabon volt, ami elütötte."


4-es ezt kifejtenéd? Nem nagyon érthető.

2021. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Ismertem a mozdonyvezetőt, aki azon a vonaton teljesített szolgálatot ami elütötte, tőle tudom, hogy ugrott a vonat elé, tehát nem véletlen került alá.
2021. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem volt öngyilkos. Akkoriban hamisan tanúztak és annyira nem vizsgálták meg komolyan a történteket a rendőrök. Azt akarták, hogy öngyilkosságnak tűnjön, hogy ne legyen hibás a mozdonyvezető. Zoltánnak még voltak tervei, nem akart meghalni. Ám ennek ellenére igen, depressziós volt, meg nem értettnek érezte magát.
2021. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

Harmadszor ismétlem a kérdés alatt: Ismertem a vezért aki akkor teljesített szolgálatot a mozdonyon. Mint magánember határozottan mondta, hogy nem véletlenül besétált, hanem megállt, látta hogy érkezik, és mikor közelebb ért akkor ugrott be elé a sínekre.

Ez azért elég egyértelművé teszi, hogy nem véletlen baleset, bár lényegtelen is a dolgokon nem változtat semmit.

2021. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!