Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Dukai Reginának...

Szerintetek Dukai Reginának és Horváth Évánal valóban van párja?

Figyelt kérdés
Éva rejtegeti, Regina is egyszer említette hogy van egy 'civil' párja. Szerintetek igaz, vagy csak azért mondják, hogy ne foglalkozzon velük ilyen téren a média?

2021. máj. 30. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Mivel Horváth Éva terhes jelenleg, biztosan van párja. Gondolom neked elképzelhetetlen, hogy valaki nem szeret szerepelni.
2021. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem elképzelhetetlen.
2021. máj. 30. 16:44
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Terhes nem egyenlő azzal h van párja...
2021. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
#3: Istenem. :D Ez az állandó felesleges kötekedés.
2021. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem rosszabb, mint az állandó okoskodás 😀
2021. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%
Én nem okoskodtam. De van már egy gyerekük, most várják a másodikat. Múltkor nyilatkozta, hogy van párja de nem szeret szerepelni. Nem értem minek belekötni ebbe is.
2021. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy csinálsz mintha ismernénk egymást és állandóan kötözködnék veled. Már az első megjegyzésed is furcsa volt. Téged biztos sokan bántanak, kötekednek veled, de én nem tehetek erről. 😁

A kérdés az volt, hogy van-e párja és te azt írtad hogy igen mert terhes, én erre írtam csak annyit hogy a kettő nem biztos hogy ugyanaz.

Részemről lezártam ezt a parttalan beszélgetést.

2021. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én sem értem a kötekedő kommenteket. Nem ez a célja az oldalnak. Manapság gyereket is vállalhat vki egyedül, vannak erre módszerek. Csak az általam említett 2 hölgynél vhogy mindig az jön elő, hogy 'nem akar szerepelni a párja'. Talán egyszerűbb így védekezni mint azzal hogy miért nincs senkije. Más közszereplőnek is van civil párja, megis néha egy-egy alkalom erejéig megjelenik vagy egy cikk erejéig vagy egy közösségi oldalon.
2021. máj. 30. 19:29
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Horváth Éva párja Polt Péter, fideszes politikus. Ha megnézitek, még úgy is néz ki a gyerek, de teljesen.
2021. máj. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ebben mennyire vagy biztos? Megtaláltam az illetőt. Jogász, viszont van felesége. Bár a gyerek tényleg hasonlít rá.
2021. máj. 31. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!