Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért jó az egy Kőszegi Ákos...

Miért jó az egy Kőszegi Ákos szintű, neves, (eddig) megbecsült színésznek, hogy minden nívótlan, óvodai szintű, mocskolódó, aljas, lejárató kampányhirdetést az ő hangjával csináltak és már hányingere van az embernek, ha meghallja?

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ez jó kérdés, engem is nagyon elgondolkodtatott.. Nekem ez nagyon nem férne bele..
2021. jún. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom neki is meg kell élnie valamiből, fideszisztánban ha nem nyalsz repülsz. Gondolom volt két választása.

Higgyétek el, ha ezek jövőre le lesznek váltva, egyik híresség se fogja többet a nevét adni hozzájuk. De addig is élni kell valamiből nekik is.

2021. jún. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bárki lenne, akitől 5 percenként kapok az arcomba youtubon egy 2 éves gyerektől is vállalhatatlan szintű, mocskolódástengert, ugyanúgy hányingerem lenne, de ezért kár volt kukába dobni egy életen át épített megbecsülést, ezekután már csak mint mocskolódó óvodásként fogok rá emlékezni, ha meghallom
2021. jún. 7. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos akkora összeget kínáltak neki ezért, amit nem bírt visszautasítani. Elég szomorú, hogy ebben az országban nincsenek megfizetve a színészek pl és mostanában színházi munkák sem voltak... Szinkronért meg nem fizetnek sokat, szóval nagyon sokat kell ahhoz szinkronizálniuk, hogy meg tudjanak élni normálisan. Gondolom elgondolkozott rajta, hogy mennyi munkával tudná azt az összeget megkeresni, amit néhány mondatért adnak neki... Sajnálom én is, mert abban tényleg munka van, hogy valaki színészileg eljusson addig a szintig és ezzel tényleg sokat ront a megítélésén...főleg,hogy ilyen szinten nyomják, ráadásul ennyire minősíthetetlen stílusban.
2021. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ajánlom a reklám szűrő alkalmazást, így legalább az ember nem hallja naponta 100-szor ezeket.
2021. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Egyébként érdekes, hogy korábban meg ezt nyilatkozta, pedig sokkal kevésbé elítélendő hogy szinkronizál egy színészt, aki a magánéletében zűrös dolgokat követett el.. Mert attól még Kevin Spacey jó színész volt. Amúgy is tudja mindenki, hogy a szinkronhang meg az eredeti személy nem ugyanaz. Viszont mikor ilyen szövegeket mondd el, ahhoz nem egy filmes karakter társul, hanem ő maga. Így végképp nem értem, miért vállalta el, de hát az ő döntése.

2021. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most hallottam a Művész Urat a Kong vs Godzillában és csak annyit értettem belőle, hogy Karácsony-Gyurcsány-Karácsony-Gyurcsány-Karácsony-Gyurcsány, majd kimentem a moziból, köszönöm Művész Úr!
2021. jún. 14. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!