Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bish Bharbie szerintetek is...

Bish Bharbie szerintetek is külsőre bombázó nő? Sok igazi nő tényleg nem néz ennyire jól ki és cserélnének vele?

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 19:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Na most akkor vegyünk mellé még egy transzit.


Szerintem aki jól is néz ki,és tényleg nekem nem esett le,hogy ő transzi,amíg nem tudtam meg,az Hunter Schafer. Nem is kell szétsminkelni.


Megnézem a Bish Barbiet,akinek szét kell magát sminkelnie,hogy legalább valami nőies hatása legyen az arcának. Úgyhogy szerintem egy igazi nő se akarjon cserélni vele. (Nem ítélem el egyébként meg semmi,csak transzi és transzi között is van különbség,ez meg így az én véleményem)

2021. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%
Szép nő, a két legszebb női vonása, hogy Viktornak hívják és fasza van.
2021. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem nő

2. Így néz ki valójában: [link]

2021. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
83%
Baszhatja a nőies külsejét ha fasza van :D A külső nem minden..egyébként ő sem ilyen szép ha lemossa a sminket.
2022. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!