Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják most annyira...

Miért utálják most annyira Tom Holland-ot?

Figyelt kérdés

Vagyis ugye az utòbbi két napban annyian szidták őt a közösségi oldalakon. Igazából azt hiszem tudom miért: ugye kiszivárogtak róla olyan képek amin dohányzik meg egy csomóan azt hiszik hogy meleg mivel 2 napja posztolt egy kèpet amin ölelkeznek az egyik legjobb barátjával.

De hogy ezèrt mièrt kell ìgy szidni meg mindenhova utálkozó kommenteket írni? Mi törtènt ennyire hirtelen? Csak e miatt?



2021. jún. 14. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

KICSODA?

én csak fanokat látok

2021. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hàt ugye vannak olyan fanpage-ek amik posztolnak minden ilyen ùj kèpet meg hírt twitteren meg instàn meg itt ott ès ezek alatt a képek alatt olyan tràgàr kommentek vannak (mert ugye ez storyban volt szóval oda nem tudnak kommentelni) meg amit mondtam hogy kirakott kèpet ott is a kommenteket olvasva èn szégyelltem magam.
2021. jún. 14. 15:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
lol. Oké, utána olvastam és nevetséges. Felkerült róla egy kép, amin cigizik és ezért.
2021. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából én is ezt nem értem hogy miért csinálnak ebből akkora ügyet
2021. jún. 14. 17:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A twitter staneknek nincs életük és nagyon toxicak. Ne foglalkozz velük
2021. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit #5 mondott. Ilyenek az emberek a Twitteren, főleg a fiatalabb lányok. Ha a kedvencük olyat csinál, amit problematikusnak tudnak nevezni, akkor teljesen kiborulnak.
2021. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

De már korábban is láttunk róla olyan képet amin dohányozik vagy éppenséggel iszik. Nem újdonság. Amúgy meg ha már ezért elkezdik szidni, akkor ennyi erővel minden egyes dohányozó embert bánthatnánk.


Azt csinál amit akar. Ő is ugyanúgy ember, annyi különbséggel, hogyha beírod a nevét a gugliba akkor kiadja...

2021. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!

#7 teljesen egyet èrtek. Igazàból ezèrt is tettem fel a kèrdèst hogy van e valami mèg mögötte mert nem èrtem én sem mièrt kell ezt ìgy felfùjni

2021. jún. 15. 12:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert most ez a divat. Holnap mást lesz divat utàlni.
2021. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én meg azt hallottam hogy csak a filmek/fotók miatt dohányzik
2021. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!