Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyikük a szimpatikusabb?...

Melyikük a szimpatikusabb? Emilia Clarke vagy Emma Roberts?

Figyelt kérdés
Itt most teljes összképre gondolok, tehát mind mint ember, mind mint színész, mind pedig mint nő, melyiküket kedvelitek jobban és miért? Főleg olyanok írjanak akik tudják is kik ők.

2021. jún. 17. 02:09
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Mint színész csapnivaló mindkettő.

Emberileg honnan tudjuk? Nem ismerjük őket.

Mint nő Emma Roberts, tetszik a mosolya. Emilia Clarke smink és a vizuális effektusok nélkül megbukott, plusz nagyon öregnek tűnik.

2021. jún. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Emiliát nem szeretem színészileg,Emmát talán nagyobbra tartom. Mint nők..hát.Kedves fejük van,csinosak de nem a legszebbek a szakmában
2021. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
48%
Emilia Clark de csak mert szeretem a Trónok harcában a karakterét. Egyébként színészileg nem nagy szám , borzasztóan bosszantó az a sötét szemöldök minden hajszínhez és tényleg elég öregnek néz ki.
2021. jún. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Emilia Clark. Emma Roberts nekem olyan túl markáns, és idegesít. Nem tetszik. Emilianek meg olyan kis kedves arca van.
2021. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!