Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dobó Katának van gyereke?

Dobó Katának van gyereke?

Figyelt kérdés
És ha igen, mennyi, fiúk vagy lányok? Googli-ban nem találtam infót róla. Köszi.
2010. aug. 25. 23:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Igazából azért vagyok rá kíváncsi, mert én már sok éve nem hallottam róla semmit (bulvárt ritkán olvasok). És minap láttam őt, rövid hajjal, és olyan kis fáradt volt az arca. :( Évek óta nem hallottam róla semmit.
2010. aug. 25. 23:15
 2/8 anonim válasza:
nincs neki gyereke!Úgyhogy nem attól lehetett fáradt,vagy megviselt:D
2010. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:( Pedig azt hittem, van egy vagy két kicsije, (én akkor néztem így ki, mikor nem aludtunk két-három éjszakát a kicsi miatt) :)
2010. aug. 26. 00:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy sajnálom a szép, hosszú haját.Olyan szép volt. Hogy megcsúnyúlt ilyen hajjal. Remélem még megnöveszti...
2010. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tűnt el,van filmje idén is.
2010. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, a karrierjéről (meg Andy Vajnával való kapcsolatáról) sikerült is olvasnom azóta. De a magánéletéről nagyon nem írnak semmit.
2010. aug. 26. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg elég lestrapált mostanában.
2010. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most állítólag babát vár. Ez nem biztos, de ami igen, az az, hogy osztálytársam apjával van együtt már jó ideje. A krapeknak volt felesége, gyönyörű háza, meg két gyereke... Szerintem elég szánalmas.
2011. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!