Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Süveges Zsigmond dilettáns?

Süveges Zsigmond dilettáns?

Figyelt kérdés

Szerintem az:


https://www.youtube.com/c/LeoCrowe/videos



2021. jún. 21. 09:28
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
3 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Pontosan mi a te szempontod, amire rákérdezel és miből gondolod ezt? F1 játékok, emberi oldal, vagy mi? Írj példát!
2021. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az, hogy minden évben ugyanazért a dolgokért fikázza a CM F1 játékait, de ugyanúgy megveszi. Álszent. Az F1-hez meg nem ért, hülyeségeket beszél, szakmaiatlan, okoskodik.
2021. jún. 21. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:

1.Fikázza a CM F1-et? Nem csak ő! F1 pilóták is fikázták, hisz így is majdnem csődbe ment a CM! Ha utána nézel csak olyat fikáz, ami létező dolog és pont hogy aki nem "dilettáns" a játékok világában, az észreveszi! Csak a többség pont az magához a játékhoz, sőt jobbat mondok, van aki úgy játszik, hogy F1-et sem ismeri, így általában őt fikázzák ez miatt, hogy mért szól be, de az emberek nem értik, hogy nem az a lényeg, hogy az adott ember elégedett, hanem az hogy van benne hiba! És mindig is ez volt a normális a gyártók részéről, sosem azt keresték, hogy kik azok, akiknél jó, hanem kik azok, akiknél nem, hiszen akkor hibás és ki lehet javítani, persze a CM-nek ez nem érdeke! Teszem hozzá (sajnos) eddig még mindig igaza volt, ha nem lenne megérteném a felháborodást, de azon emberek, mint mondtam vagy nem értik a dolgokat/nem látják, vagy nem láttak jobb játékot a CM F1-nél, mert van olyan is, aki azt hiszi az a csúcs, főleg a fiatalabb korosztályból! Sőt! Egyenesen van, aki azt gondolja konkrét köze van a valós F1-hez a játéknak! Egyébként legutóbbi egyik liveja közben pont belefutottam és egy új bugot talált 2016-os F1 játékban. A verseny kezdés előtt, ha állítgatta a több féle stratégiát, akkor a médium gumi állítgatásánál egyik pillanatról a másikra eltűnt az előrejelzésből az eső és napos időt jelzett. Semmi féle idő múlás nem történt, vagy új előrejelzés, hanem ez bugoltatta.

2. Megveszi, pedig nem kellene: Nos ehhez csak azt tudom hozzáfűzni, hogy egy lassan 40 éves emberről beszélünk, aki élőben látta Senna és Prost küzdelmét is, nem hinném, hogy ne látott volna már eleget épp ebből adódik az is, hogy megveszi, mert szeret a barátaival F1-et játszani! Nem a játékot szereti, hanem F1-et és játszani azt a barátaival! Nagyon nagy különbség! Körítéssel együtt pedig (sajnos) csak CM van és mivel motorsportos főként a csatorna, így előbb utóbb elér oda is ez miatt!

2021. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Felesleges volt ekkora monológot írnod. Sehol sem írtam, hogy a játéknak ne lennének hibái. Az emberről van szó, aki megveszi minden évben, és hülyét csinál magából, szarrá alázza, picsát csinálva a szájából. Csak az elvakult rajongói nem veszik ezt észre. Különben meg évről-évre javuló tendenciában van a játék, és kevesebb benne a bug, mint mondjuk volt 10 éve. Az más tészta, hogy a régebbi játékaikat úgy szarják le, ahogy van, és nem javították azóta se a glitcheket, bugokat benne.


A korát tudom, és ha még ezt is hozzávesszük, sajnos elég szomorú, hogy az idő múlásával nem fejlődött, hanem stagnált, vagy inkább visszafele fejlődött emberileg. Ő és Bereznay Dani jelentik a legnagyobb veszélyt a magyar F1-es közösségre, de főleg Dani. Jó lenne már, ha szögre akasztanák a "sisakot",é s más elfoglaltság után néznének koldulás helyett.

2021. jún. 21. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos azt hittem erre gondolsz az első válaszodból kiindulva, ezért is kérdeztem rá, hogy mi a fő kérdés:a hozzáállása, vagy az ember.

Ezen felül viszont a választ is megírtam, ami szerintem elegendő magyarázat, vagyis hogy ő azért veszi meg, mert szereti (jobban mondva szerette) az F1-et, és neki ez jelent sokat, ezen felül imád vezetni, főleg a barátaival, hisz tematika szerint is ilyesmi a csatorna, így tehát a szabad idő eltöltése nagyon nem mindegy, hogy mivel és hogy megy! Azon felül meg nem tudom miért ártana az embereknek, senkinek sem mondta, hogy ő eSport ember, van munkahelye, nem kunyerál, attól hogy van néha donate goal, és a kemény mag egy jó közösség, igaz a többiek átutazó nézők, vagy csak nézők! Ha esetleg úgy gondolod ő trash, biztosítalak róla, hogy nagyon nem, ez fix, hála isten nagyon messze van ő attól, szimplán kis streamer! Azt meg tényleg nem értem emberileg hogy érted, hogy vissza fejlődött, sokkal érettebb lett az ember, attól hogy szeret szórakozni vidámkodni, nincs azzal semmi gond, ő is csak ember, vagy nem erre gondoltál ez alatt? Sokan híresztelik rossz hírét, csak nem tudom mivel és persze ezt el is hiszik sokan!

És hogy mért nem nő a néző tábora annyira?

1. A YT rendszere egy tragédia Gaming szempontból, nem véletlen mentek sokan el onnan, de úgy általában is! Mai napig évente 1 csatornát találok, ami bőven sok feliratkozós, mégis életemben nem hallottam róla, pedig lehet minden félével játszik az illető, esetleg másabb tartalmakat is gyárt, mégis úgy "dobja a gép", hogy azt nem dobálja annyira, ő az egyik ilyen!

2. Mivel idősebb, így a fiatalokat lehet nem fogja meg, aki nem őt keresi annak nem is jó, hisz eleve a gyerekek is komolytalanok inkább, hamarabb érdekli őket nyilván Dani tevékenysége, hisz fiatal, így tudnak azonosulni vele! Danin kívül nem sok szimulátoros figurának van annyira sok nézője, sőt talán senkinek sincs mondhatni "sok"!

3. Ezen csatornáját csak a "járműves" tartalmak uralják jelenleg, ezért sok ember be sem követi ezért, vagy épp a virtuális versenyzés nem is érdekli őket, sokaknál elég értelmetlen tevékenységnek számít ez, nyilván valóan a szimulátorozás egy viszonylag réteg program is. Akik nem játszák, azok vagy ügyetlenek, vagy sokkal hevesebb vérmérsékletűek, így tuti fixen nem bírnának nyugodtan ott lenni, szóval réteg nagyon!

2021. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!