Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Johnny Depp vagy Leonardo...

Johnny Depp vagy Leonardo DiCaprio a szimpatikusabb?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róluk? Melyikőjüket tartjátok tehetségesebbnek? Melyik a kedvenc filmetek tőlük? Melyikőjükkel találkoznátok szívesebben?
2021. jún. 28. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Következő legyen egy Brad Pritt vagy Elton John a szimpatikusabb. :)
2021. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Depp:A Karib-tenger kalózai

DiCaprio:Titanic

Nem akarok velük talizni.

2021. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Mindkettő zseniális színész,vonzó is,bár tűz és víz . Leo azért szimpibb,mert a balhéival nem volt tele a bulvár,míg Deppnél igen ( alkohol,drog,nőverés). Ráadásul nagy környezetvédő,aki tesz is valamit.

Film:

J.Depp: A titkos ablak

Dicaprio: Viharsziget, A part ,nem tudnék választani

2021. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Capriot nem különösebben tartom tehetségesnek, mivel majdhogynem minden filmben ugyanazt a sablonos karakterformát hozza: a rosszfiú, az elérhetetlen, a nagyokos, zsivány. Szemöldökráncolás és rejtélyes tekintet, de azon túl nem sokra képes, ha egy teljesen más szerepet kapna, ami eltér ezektől, akkor felsülne, nem lenne hiteles...

Depp pedig, mint férfi jobban bejön, mint színész - nem tudok nyilatkozni, nagyon rég láttam a Karib tenger kalózait, és azon kívül talán még 1-2 filmjét, nem rossz, de nem is emlékezetes számomra.

2021. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Egyértelműen Depp.
2021. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Johnny Depp, akit én nem a Karib-tenger kalózaiból ismertem meg. Az első filmem tőle olyan 10 évesen az Ollókezű Edward volt. És kész, "belezúgtam". Azóta rengeteg filmet láttam tőle a Sweeney Todd-tól kezdve A titkos ajtón át az Alice Csodaországban-ig. Nekem ő sokkal karakteresebb színész, mint Leo, sokkal jobban alakít, többféle szerepben is képes mozogni. A magánélete meg pont nem érdekel. Mint színészt, nagyon szeretem, de mint magánember, nem tudok róla véleményt alkotni, hiszen nem ismerem személyesen.
2021. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Leo
2021. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!