Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a kedvenc színészetek?

Ki a kedvenc színészetek?

Figyelt kérdés

Miért? Mitől lesz valaki jó színész?

(Írhattok film- és színházi színészeket is)



2021. júl. 1. 22:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
81%
Petra uraság.
2021. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2021. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Attól lesz valaki jó színész, hogy a rábízott szerepet hitelesen adja át a közönségnek mindenféle túljátszás és nyáladzás nélkül, önmagát adva, színészi tehetségét és szívét, lelkét. Egy jó színész bármilyen szerepet el tud játszani, nem csak egy adott figurát tol éveken, évtizedeken át és gazdagodik meg belőle. Az ilyen színészt csak a pénz érdekli, a jó színészt pedig az, hogy etalon legyen a jövő generációjának és hogy sokáig emlékezzenek rá.


Magyarok között én ilyennek mondanám Kulka Jánost, Gesztesi Károlyt, Törőcsik Marit, Kaszás Attilát, Selmeczi Rolandot, Sinkovits Imrét, Mensáros Lászlót, és Szakácsi Sándort.


Külföldi színészek közül Gary Oldman, Daniel-Day Lewis, DiCaprio, Clint Eastwood, Eli Wallach, Joaquin Phoenix, Jack Nicholson, Al Pacino, Anthony Hopkins, Dustin Hoffman, Marlon Brando, Robin Williams, és Henry Fonda.

2021. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Charlie Chaplin
2021. júl. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#2 nem tudom miből gondolod, hogy azokat én írtam, ráadásul elég szomorú, hogy annyi szabadidőd van, hogy visszakeresed a kérdést és még be is linkeled nekem. Nem én írtam őket. Másrészt, ha én írtam volna, miért lenne baj? Nem az az oldal lényege, hogy kérdezzünk? További szép napot!


Többieknek (különösen #3) nagyon szépen köszönöm!

2021. júl. 2. 08:29
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Csak téged nem a kérdés vezérel, hanem hogy az adott sablonokra építve minél több kérdést írjál ki, ma ki lesz a szerencsés " híresség " példáúl akinek érdeklődsz a magasságáról, van-e kutyája, meg miegymás?
2021. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__1..


Jó nem kell válaszolnod, szóval ma ö a kiválasztott.

2021. júl. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De könyörgöm fogd fel hogy nem én írom ezeket. Írj privátban erre a nekem meg annak, aki ezeket írja és meglepő módon meg fogod látni, hogy más a nevünk. Puszi!
2021. júl. 2. 09:28
 9/13 anonim ***** válasza:
A mostani fő profilod ugye 3 szóból áll, mármint a neve.... igazából csak azt kell megnézni toplistában, hogy kinek van feltűnően sok pontja kérdésekből... Ezzel kb be is lehet azonosítani a profiljaidat, kivéve ugye a frisseket, amik még 1-es 2-es szintűek és ritkábban tudsz velük kiírni.
2021. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jelezném, hogy ez volt a mai első s utolsó kérdésem s hogy ezeket, amiket belinkeltél még csak nem is láttam.


Igen, nevünk. Azé, aki kiírta az általad linkelt kérdéseket és az enyém.


Ugye a mostani főprofilom (vagyis az egyetlen) 1 szó, ami tulajdonképpen nem is egy szó.


Látom amúgy nagyon ráérsz, hogy ilyen komoly elemzéseket gyártasz.

2021. júl. 2. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!