Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok! Michael Jackson...

Lányok! Michael Jackson helyes szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a Bad korszakos és a 90-es évekbeli kinézette tetszett jobban.De mindig szép mosolya és szemei voltak,a 2000-es évekbeli énje is tartalmazott sexuális kisugárzást🙂volt benne valami,annak ellenére is,hogy nem egyszer plasztikázott.
2021. júl. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem ártana múlt időben beszélned róla

Régebben tényleg volt valami kisugárzása. Kedvesen beszélt,szép volt a mosolya. Később már árnyéka lett önmagának

2021. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2/2 jó xd
2021. júl. 4. 22:43
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Nekem az összes kinézete nagyon tetszett (vagyis tetszik, mert 10 éves voltam, mikor elhunyt, csak pár éve kezdett "érdekelni")

A mosolya, a szemei, a (beszéd)hangja. Sajnálatos, hogy mennyi betegsége volt, ahogy a halála előtt nézett ki, lehet sok embernek ijesztő, a hófehér bőre a piros szájtetoválással, de olyan személyisége, olyan kisugárzása volt, hogy az én szememben (meg még rengeteg nő szemében) nagyon szexi pasi!

Nyilván voltak olyan táncmozdulatai (farok markolászás), amivel megmutatta, hogy ő férfi, de amúgy meg nem érezte szükségét annak, hogy minden áron bizonygassa. Úriember volt, és nagyon szégyenlős a nőkkel.

(Vannak videók youtube-n, pl. Michael Jackson womenizer, ahogy nőkkel flörtöl, vagy nőket dícsér) nagyon aranyos!

Szóval úgy ahogy volt, én lefeküdnék vele most 22 évesen, ha élne;( miket tudhatott az ágyban azzal a táncos csípővel:D

Kicsit hülyén fogalmaztam, bocsi:D

2021. júl. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nagyon nem. A végén már ijesztő.
2021. júl. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt ijesztő
2021. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#3

Ugyanez! :D

2021. júl. 5. 16:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Hozzám ő túl öreg.
2021. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jacko fiatalkorában nagyon jóképű srác volt, amíg nem műtette agyon magát.
2021. júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Több betegsége is volt. Csak az orrát plasztikáztatta, mert az apja állandóan gúnyolta gyerekkorában miatta. Volt kb hat műtétje, az elsők egészségügyi okokból voltak, az utolsók voltak szépészetiek. A szemöldöke meg a szája tetoválva volt. A szája a vitiligo miatt, a szemöldöke meg (annak a betegségnek nem tudom mi a neve), de a haja is amiatt hullott.
2021. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!