Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek AZAHRIAH összejönn...

Szerintetek AZAHRIAH összejönne valakivel?

Figyelt kérdés
Természetesen nem magamra gondolok hanem úgy unblock.tudom hogy egyáltalán nem tartozik rám de annyira kíváncsi vagyok hogy szerintetek lehet e valakije vagy ilyesmi😁😁😁
2021. júl. 4. 23:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Rohadt, de tényleg rohadt régóta követem pulét (azahriah)

Pár videójában említette pontosan "akkor voltam először, talán utoljára szerelmes

Ő már nagy valószínűséggel nem fog összejönni valakivel

Másrészt meg semmi köze pollához ugyan olyan rajongó polla mint te vagy én azt leszámitva hogy híres

2021. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
#11 Azt is mondta, hogy szerinte az számít, hogy meg legyen az összhang. Szerintem ha talál valakit, aki szerinte jó gondolkodású, érett, és nem az a fontos neki, hogy egy ,,sztárral" legyen együtt, akkor össze jönne valakivel, de szerintm ő sem akar csalódni, ezért meg sem próbálja. Életre szólót egyszer biztos fog keresni, de nem hinném, hogy most amúgy a koncertek mellet, meg úgy összességében lenne szüksége, meg ideje egy barátnőre.(mert szerintem nem jönne össze egy insta p@csával, aki csak csücsörít, már bocsánat) Azt is mondta, hogy márciusban kijön az album, szerintem még ő sem tudja, hogy ilyen téren mit akar. Ez nem jelenti azt hogy most biztos nem lesz kapcsolata, csak szerintem nincs szüksége rá.:D
2021. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 ezt az összhangosat mikor és hol mondta? Amúgy egyetértek, annyival egészíteném ki, hogy szerintem most inkább csak élvezi, hogy ennyi lánynak kell, emberből van, ráadásul jó fiatal. Azt nem tudom elképzelni, hogy ő el bírja viselni Pollát xd Pollának tényleg nagyon rajongó beütése van, max kihasználja ezt Ati, de inkább csak haverok szerintem. Viszont éppen azért, mert emberből van ő is, szerintem bármikor nyitott egy szerelemre ha nem neki kell keresni, hanem valahogy rátalál. Kevés ember van, aki képes nemet mondani a szerelemre. Ez viszont valószínűleg nem egy vérbeli rajongóval lesz, hanem olyannal, akit a személye érdekli, nem a hírneve, nem Azahriah, nem Paul street.
2021. júl. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
igen összejön minden rajongojával 300ft-ért
2021. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!