Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most tényleg idáig süllyedtünk...

Nagy000 kérdése:

Most tényleg idáig süllyedtünk? Manapság már semmit sem lehet

Figyelt kérdés

[link]

A netet böngészve találtam ezt a cikket

Elolvastam és elgondolkodtam hogy álmodom, vagy tényleg ennyire hülye a világ

Vagy én lettem hülye?

Már nem hívhatsz ell egy lányt randira mert az már szexuális zaklatás

Udvarolni,bókolni,valakit szépnek nevezni nem lehet mert akkor már szexista vagy

És ebből 2021 egy hír kell hogy legyen ha valakit dícsérnek

Bár én vagyok a legnagyobb idióta hogy ezeket képes vagyok elolvasni

Néha belegondolok annyira jó lenne egy kis szigetre elmenni amit még nem fertőzött meg a modern kor fasszságai és nincs ez a szenny média/hírek



2021. júl. 9. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Bár én vagyok a legnagyobb idióta hogy ezeket képes vagyok elolvasni"

Itt a lényeg.

A bulvársajtónak pont ez a lényege: hazudnak és fasságokat írnak össze - és mindig akad pár majom, aki elolvassa.

Olyan ez, mint amikor valaki azon nyafog, hogy már megint szar volt ez vagy az a tévében.

Nem kell nézni. Pont.

2021. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

BBC, azaz angolok. Azok ilyenek.


Olvasd el ezt: [link] A pakikat bezzeg védik.

2021. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Na az origo a másik, aminek azt sem hiszem el, ha jó napot kívánnak.
2021. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

3.-nak.


Akkor miért nem olvasod az angol, eredeti cikkeket? Ja, nem megy a nyelv.

2021. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Kedves négyes, két diplomával és három felsőfokú nyelvvizsgával talán megbírkóznék egy angol nyelvű bulvárcikkel.

Kérdés azonban, hogy

a) honnan kéne tudnom, milyen angol nyelvű cikkre gondolsz,

b) ha ez az origós cikkből derülne ki, miért kéne a tűzfalam feketelistájáról akárcsak ideiglenesen is eltávolítani az origót, illetve

c) miért is kéne nekem egy hozzád hasonló unintelligens, összeesküvéselmélet-hívő, rasszista majom által javasolt cikket bármilyen nyelven elolvasnom, valamint

d) miért kéne egy szavát is elhinnem egy általad vagy az origó által hivatkozott írásnak.

Egyébként kétlem, hogy az origó valaha is BBC-t idézne, vagy megjelölne bármilyen, emberi fogyasztásra alkalmas forrást.

2021. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

5.-nek.


Aha...imádom, amikor egy magát QHURVANAGYÉRTELMISÉGI embernek beállító valaki, egyoldalúan tekint egy dologra. Tudod, az érme 3 oldala.

2021. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Majd ha felismered, hogy nem "egy dologra" - azaz egy létező problémára - tekintek "egyoldalúan", hanem az engem teljesen hülyének néző sajtóra, politikusokra és azok talpnyalóira, akkor lesz miről beszélnünk. Addig viszont nyugodtan sértegethetsz, csak magadat minősíted vele. További szép napot.
2021. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!