Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol van és mit csinál ma Lexike?

Hol van és mit csinál ma Lexike?

Figyelt kérdés

Az Anettka médiaiskola egyik hírhedt végzős növendéke:

https://www.youtube.com/watch?v=KSZRMDcqs9I


Mi lehet most vele? :D



2021. júl. 15. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Soha nem értettem, hogy miért kell egy embert olyasmiért bántani, amiről nem tehet. A hangja miatt gondolom csak kihasználta azt a lehetőséget, ami adódott. De mióta az a kretén Dancsó videót csinált róla, valami olyasmi lett, ami "vicces", pedig nagyon nem az.
2021. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Eléggé szomorúnak találom, hogy az a majom Dancsó ebből híres és ebből él meg, nem is rosszul, hogy más embereket fikáz meg majmol. Szánalmas. Éppenséggel rajta is lenne mit figurázni, mert egy ingyenélő aki ráadásul egy három éves szellemi képességeivel bír és kb. annyira humoros mint a Ryan közlegény megmentése első fél órája.

(bocs hogy nem a kérdésre válaszoltam, sajnos gőzöm nincs ki az akiről szó van.)

2021. júl. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Húha, ott valami komoly pszichedelikus anyag lehetett a levegőben. Vagy csak túl sok héliumot engedtek a stúdióba.
2021. júl. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ki az a Dancsó?
2021. júl. 16. 16:43
 5/8 A Piri válasza:
76%
Én találkoztam Lexivel, még mielőtt Anettkához került volna, ismertem az édesanyját is. Lexi tragédiája az, hogy kamaszkorában nagyon durván elrontották egy műtétjét, majdnem meghalt, emiatt nincsen hangja sem. Sajnos, a családja ennek ellenére nem próbálta meg terelni, hogy mi lenne számára megfelelő munka, jövő, hanem támogatták az ambícióiban. Én is szerettem volna színész lenni, de be kellett látnom, hogy a tüdőbetegségemmel nem megy, mert egy mondatot nem tudok végigmondani rendesen... El kellett fogadnom, és mást kerestem, amiben kiteljesedhetek. Na, mindegy. A gusztustalan az volt, hogy ezek után Anettka "felkarolta", és udvari bolondot csinált belőle. Borzasztó volt nézni, ahogy ezt a sérült lányt nyilvánosan ekézik, a legfinomabb az volt, hogy "Most akkor lány vagy fiú vagy?". Egyszer fel is hívtam Anettka műsorát és beolvastam Anettkának, de lekevertek, úgy csináltak, mintha még vonalban lennék, Anettka magyarázott nekem, de közben már rég bontották a vonalat...
2022. júl. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol van a Dancsós videó?
2023. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szoktam látni az utcán. Jól van
febr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég ótvar dolog valakit olyanért gúnyolni, amiről nem tehet. Nem értem miért kellett belőle udvari bolondot csínálni. Szegénynek nem lehet könnyű élete a hangja miatt.
tegnap 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!