Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ugy irjak,Jonghyun lakasan...

Ugy irjak,Jonghyun lakasan olvasztott szenbrikettet talaltak.Hogyan lehatseges ez,hisz a szen nem olvad?

Figyelt kérdés
Jonghyun.ongyilkossag.

#szén #Jong Hyun #olvadaspont #szen monoxid mergezes #szenbrikett
2021. júl. 17. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Mibajod?
2021. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert ezt adták be és mindenki el is hiszi. Képzeld ha bejelentenék, hogy meggyilkolták az milyen fényt vetne az Sm-re vagy az egész idol iparra. Korea biztonságos országnak van titulálva természetesen nem tussolnak el semmit...Hiába próbálják igazolni, hogy depressziós volt meg nem szerette önmagát ez nem igaz. 2010 óta rajongok érte megnéztem minden videót, interjút róla. Tisztában volt az értékeivel tudta, hogy tehetséges, jó énekes egyszer kérdezték is tőle, hogy szerinte benne van-e a top5 legjobb énekesben és határozottan rávágta, hogy szerinte igan. Azt is tudta, hogy jól néz ki, amikor visszanézték a fellépésüket akkor is mondta, hogy milyen jóképű vagyok. Céljai voltak van egy csomó kiadatlan száma, amit ő írt magának. Imádta a zenét. Az igaz, hogy nagyon érzékeny lelkű, sokat sírt, de mindenkinek vannak depresszívebb időszakai ez nem jelenti azt, hogy meg is ölné magát. Ez most az én véleményem, de ha valaki annyira depressziós lenne, hogy megakarja magát ölni, azt szerintem nem érdekelné, hogy koncertezzen a halála előtt egy héttel, vagy kondi terembe járjon (az még endorfint is termel). Meg már alig várta, hogy megjelenjen januárban az új albuma, már a klip is le volt forgatva hozzá. Imádta a családját Anyukáját, Nővérét, a Shinee tagjait, a kutyáját Roo-t, szerintem önszántából nem hagyta volna itt őket.
2021. aug. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!