Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Kat Dennings...

Mi a véleményetek Kat Dennings-ről? Bírjátok a stílusát?

Figyelt kérdés
Szerintem egyedi, mint színésznő. Kár, hogy nem lett ismertebb. Többféle szerepben is megnézném őt, de a vígjátékok, vicces szerepek, sitcomok nagyon jól állnak neki. Van egy afféle magával ragadó stílusa, ahogyan beszél, a hangja, és a gesztusai, mindig szórakoztató tud lenni. Jól állnak neki a beszólogatós badass szerepek, az Élet csajos oldalában és a WandaVision-ben is nagyon tetszett. És az is plusz pont, hogy nem egy csontváz alkat, mégis nagyon szexi. Több Kat Dennings kéne a filmiparba, hogy ne csak a vékony lányok legyenek példaképek.

2021. júl. 30. 20:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Jó nő csak kicsit dagadt.
2021. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én akkor hallottam róla először amikor Josh Grobannel kezdett el járni… Utána láttam a Thorban, ahol szórakoztató volt, legalábbis nekem az első 2 Thor film nem tetszett, de az Ő részei bejöttek, csak ugye keveset van benne.


A WandaVisionban sem rossz, de a karakterét megírhatták volna jobban is.

Persze ez egy Marvel produkció, szóval mit is várok…


A 2 Broke Girls az ami szerintem irtózatosan gagyi.

Legalábbis az alapján a pár rész alapján amit láttam… Gyengék a poénok, nincs igazán történet.

Ilyen semmilyen sitcom mint mondjuk a 2 pasi meg egy kicsi volt, csak ugye ez 2BG jóval később indult és mégsem tűnik semmivel sem modernebbnek…

Kevés a jó sitcom, de vannak sokkal jobbak…


A színésznőt összességében megnézném egy komolyabb filmben is.

2021. júl. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Köszi, hogy kifejtetted. ☺️

Nekem nagyon szimpatikus a hölgy, és szerintem tehetséges. Kár hogy nagyrészt csak tini vígjátékokban, és sitcomokban látni. Másban pedig alig tűnik fel pár percre. Habár a WandaVision népszerű lett, és remélhetőleg felkarolják azáltal. Szintén reménykedek, hogy hátha kap lehetőséget komolyabb filmekre.

Habár pl. Melissa McCarthy is humoristaként teljesít(ett) legjobban, de drámában is megállta a helyét, és jelölték Oscarra. Kat Dennings is simán lehet nagy név még, ha beindul a szekér, még fiatal. Kinézem belőle simán. Jók szoktak lenni a megérzéseim általában.

2021. júl. 31. 00:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Abszolút lehetséges…

Ha nem is feltétlenül egy komoly filmben, de egy kreatívabb koncepcióban mindenképpen megnézném.


Sajnos azért biztos nem valami könnyű jó szerepekhez jutni.

2021. júl. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!