Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A nagy nevű sztárok miért nem...

A nagy nevű sztárok miért nem ismerkednek a "körön" kívüli emberekkel? Mitől félnek?

Figyelt kérdés

A kör alatt nyilván a hasonló státuszú embereket értem, tehát aki ugyanúgy híres és gazdag, hasonlóan színészek rendezők, zenészek, sztársportolók, vagy legalábbis milliárdos üzletemberek.

És hát meg is látszik, rengeteg hírességnél olvasni hogy rossz a házassága (már ha eljut odáig), volt 5 férje/felesége már 40 évesen, vagy épp sose volt huzamosabb kapcsolata, botrányok stb. Persze mert kicsi a merítései lehetőség. És nem csak párkapcsolat, hanem barátai se nagyon látom hogy lennének a hírességeknek átlagemberek közül, maximum azok akikkel már azelőtt is ismerték egymást mielőtt egyikük híres lett.

Na most kérdem én: mi akadályozza meg pl. a menő színészeket hogy kimenjenek a stúdiók és luxusvillák világából mondjuk a nagyvárosba átlagemberek közé ismerkedni, szórakozni, világot látni, akármi? Mennyivel több az esélye hogy ott találnának maguknak normális párt vagy barátokat? Persze nyilván nem az elvetemült rajongókat, de hát nem csak olyanok vannak. Meg a legtöbb ember felvesz egy napszemüveget, visszafogottabb ruhát meg máshogy igazítja a haját aztán már fel se ismerni az utcán.

Nem értem, a hírességek miért fosztják meg magukat a normális, s spontán emberi kapcsolatoktól? Mi ennek az oka? Hiúság, sznobizmus? Félelem? Felsőbbrendűségi-érzés? Megvetés? Előítéletek?



2021. aug. 4. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nehezebb megmondani, hogy igaziak-e azok a barátik, vagy csak a hírnév meg a pénzed kell nekik.
2021. aug. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha te bankban dolgozol valszeg többet találkozol bankban dolgozókkal, mint másokkal.
2021. aug. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Mert biztos, hogy a körön belüli nem a neveert van vele, nem rajongoja..
2021. aug. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Az egy dolog, hogy mit osztanak meg magukról a hírességek, az meg egy másik, hogy mi a valóság. A civil barátokat nem mutogatják, ha meg feltűnnek véletlenül lesifotókon, nem fogják tudni, hogy kik ők.


Az emberek ált. olyan helyeken ismerkednek, ahová sokszor járnak. Gazdagok és híresek esetében ezek olyan helyek, ahová más gazdagok és híresek is járnak, így nyilván velük kerülnek ismeretségi kapcsolatba.

Az életmódjuk is olyan a munkájuk miatt, hogy azt egy civil nehezen tudja követni, nem tudna másikkal akkor és ott találkozni, ahol ő ráér.

Vannak spontán emberi kapcsolataik, csak éppen olyan körökből, akikkel gyakran találkoznak.


Te miért nem mész a két megyével arrébb lévő telepre ismerkedni, barátkozni? Biztos találnál ott is partnert vagy barátot, aztán meg tartanátok a kapcsolatot valahogy.

2021. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Bevallom,hogy erre a kérdésre nem tudom a választ mert angolul nem tudok semennyire sem. Külföldön nem tudom ,hogy működik ez ,de én eskü azt mondanám,hogy egy amcsi nem fog haverkodni a más országbeli emberrel aki a nyelvet sem beszéli vagy csak töri. Egy Usa embernek Usa haver kell. Nyelv probléma van akkor az amcsi nem fog a bolgár,lett,román emberrel beszélgetni. Maradjunk a saját országunkban. Itthon azért a híresebb nevek beszélgetnek az átlaggal is. A híresebb név simán összejön párkapcsolatilag az átlaggal. Ez amit írok az itthonra vonatkozik. A rihannának miért nincs átlag haverja nem tudom :D Sokan segítettem tudom.
2021. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mivel ők veszik körül őket? Próbálj te Lady Gagaként elmenni a sarki boltba és beleszeretni a pénztárosba.


Arról nem beszélve, hogy a hírnévvel járó paparazzik, a menedzserek rengeteg dologban korlátozzák őket. Britney Spears esete?


Akiknek valahogyan sikerül körön kívül párt szereznie: 1: a menedzsment nem engedélyezi(tehát nem lehetnek publikusak, mivel nem jön ebből a pénz). 2:egy átlag embernek hirtelen beleesnie egy híres emberbe (akit most feltételesen nem ismert eredetileg). 3:amíg kezdő vagy, addig nincs hatalmad--> a menedzsment mondja meg mit posztolsz. Mit mondasz egyes témákról a tévében. Kivel randizol. Kivel szakítottál(általában mindig mindenkit megcsalnak). Szeretik a drámát, tehát meg kell tanulnod drámázni, vagy úgy tenni mintha tudnál róla.



Itt azokról beszéltem, akiket "ismerek". (inkább zenészekre gondoltam)

Énekesek, popbandák..stb. Nézd meg, hogy a karrierjük kezdetén milyenek voltak. Mik voltak a pletykák, aztán azt hogy ma, évek után milyen úton vannak. Sokkal nyíltabbak, mivel már nincsenek elnyomva és több dologba szólhatnak bele/ők hozzák a döntéseket.



Remélem segítettem.

2021. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Színészeknél ez nincs így hatos szerintem !!! Jason momoa is átlag csajszival van. Dwayne johnson és vin diesel is.
2021. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es. Az énekes feleségéről beszélsz?


Meg arról a Dwayne Johnsonról, aki több, mint 50 filmben szerepelt és kitudja mennyiben főszerepben játszott és az emberek a legszarabb filmet is megnézném, ha ő szerepelne benne?



Arról a Vin Diesel-ről beszélsz aki szintén több mint 50 filmben játszott és kitudja hányban főszereplő? Az emberek a legszarabb filmet is megnézném, ha ő szerepelne benne?


Neki pedig modell a partnere?



Mindketten elég befolyásosak ahhoz, hogy ők mondják mi a szitu. Tehetségesek, gazdagok, több generáció nőtt fel a filmjeiken. Bla Bla Bla

2021. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

@7 momoa neje pont a körből van elvileg a tv-ben figyelt fel a csajra de valami jazz helyen ismerkedtek


Szerintem a legtobb forgatason jon ossze pl dougles, kutcher stb es azert tunik úgy


Demi moore meg Kutcher pl vacsorapartin jott ossze


meg egy csomo akinek modell a parja biztos ilyen estelyeken jonnek ossze.

2021. aug. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!