Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Meg szabad kérdezni olyan...

Meg szabad kérdezni olyan fotók készítőjétől, mint például ezek, hogy az ennek a képnek milyen az eredeti verziója vagy hogy ezekhez a gitáros képekhez hasonló készült -e? És ezek a kérdések hogy vannak angolul?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2021. aug. 10. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdezni bármit szabad, legfeljebb választ nem kapsz. Én még magyarul sem igazán értem, hogy mit szeretnél megtudni, illetve amit érteni vélek a kérdésedből, annak értelmét nem nagyon látom megkérdezni. Értelmetlen kérdésekre meg nem pocsékolnám az időmet a fotós helyében, hogy megpróbáljak válaszolni.


Milyen lenne az eredeti verziója? Pont ilyen. Egy fekete háttér előtt lefényképezte. Ez azért nem olyan ritka dolog. Legfeljebb egy kicsit húzott rajta utómunkában, de még az sem biztos. Egy jobb fotósnak szokása rendesen beállítani a fényeket, hogy minél kevesebbet kelljen aztán korrigálni a képen (bár a gitár nélkülit egy kicsit túlhúzta, úgyhogy valamennyi utómunka lehet rajta).


Azzal mit akarsz kérdezni, hogy "Ezekhez a gitáros képekhez hasonló készült -e?" Hát ott van, nyilván elkészült. Valószínű, hogy több hasonlót is készített, amik közül kiválasztotta azt, amelyik szerinte a legjobb. De ha most te megkérdezed és azt válaszolja, hogy igen, azzal mennyivel vagy beljebb?

2021. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtetted, hogy a közösségi oldalán a Facebook-on vagy az Instán meg lehet -e kérdezni? És ezek a kérdések hogy vannak angolul?
2021. aug. 11. 17:53
 3/7 A kérdező kommentje:
*kifelejtettem
2021. aug. 11. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Google translate egész pontos választ ad:


Ennek a képnek milyen az eredeti verziója? - What is the original version of this image?


Ezekhez a gitáros képekhez hasonlót készített? - Did you make similar to these guitarist pictures?

2021. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A második képnek semmi köze a gitárhoz. csak egy ürge van rajta, aki elfelejtett hosszú ideje fodrászhoz menni, vagy nőnek próbálja álcázni magát az ellenség megtévesztésére
2021. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez is fekete háttérrel készült, de ez sem fekete-fehér.


[link]

2021. aug. 11. 21:59
 7/7 A kérdező kommentje:

Meg ennek is van fekete-fehér változata.:


[link]


ami ez.:


[link]


Úgyhogy nem hiszem, hogy eredetileg is fekete-fehér lenne az az ülő kép. Valószínű, hogy arra hasonlítana eredetileg, amit 21:59kor linkeltem. Nem tudom, de valószínű.

2021. aug. 11. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!