Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondolsz Justin Bieber és...

Mit gondolsz Justin Bieber és Hailey kapcsolatáról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=CKS4M7yKuGI&t=37s


Pl az ilyen ominózus pillanataikról...Szerinted Justin többet bántalmazza a feleségét a színfalak mögött (is) verbálisan akár fizikálisan? ki tudnád ezt nézni az énekesből?


2021. aug. 10. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Ugy olvastam anno, hogy azt hitte a csaj a masik oldalon szall ki.


Amugy nyilvan nem eletreszolo kapcsolat lesz ez. A kiscsaj egy fan volt, Justint meg 'ismeri' mindenki.

2021. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
1# ez a kiscsaj egy híres színész lánya aki gyerekkora óta ismeri Biebert.
2021. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Jézusom,nem néztem volna ezt ki. Nem istenítem meg semmi,mert szerencsére ebben pláne nem vagyok elfogult,de ezeknél a pillanatoknál a tisztelet és a figyelem hiánya jelenik meg,ez a visszatérő önző Justin:D Ahogy látom 1 éves,azóta változhatott ez. De lehet emiatt is jártak terápiára,az ugye elég hamar jött.
2021. aug. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy mérgező kapcsolat. Ha a csávó már a nyilvánosság előtt sem tudja magát visszafogni akkor gondolhatod, hogy mi megy a négy fal között..
2021. aug. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Nézzétek meg Avram Latoscától a Hollywood sötét titkai 2. részt. Talán kicsit magyarázatot ad majd a viselkedésére Haileyvel kapcsolatban.

[link]

2021. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt hitte a masik oldalon szall ki.

A csaj elesett sokkal hatrabb.

Jatszanak, ahogy a kezet fele lenditi. Nem ugy tunik, mintha verne meg a csaj se sir vagy van beszarva.


Uristen veri! Ugy banik vele, mint a szemettel. 🤦‍♀️😳🙄😱


Gyerekkoruk ota ismerik egymast es baratok. Nem csak egy kis fan lany.

2022. febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

lehet hogy azt hitte, de utána le se szarta ment tovább mintha ott se lenne.

lehet hogy justin csinált vele valamit a kamerak mögött és amiatt veszthette el az egyensúlyérzékét, nemtudom nem úgy tűnt utána hailey mint aki élvezné a mókát, szerintem az ő részéről nem hülyéskedésről van szó mert akkor vigyorgott volna legalább, vagy csak lazán poénból "visszavágás" gyanánt csinált volna valamit justinnal, de ő inkább mintha misem történt volna..videón keresztül érezni, hogy be van feszülve.legalábbis nálam, nyilván nem véletlen nem tűnik úgy biztos terrorban van tartva, csak olaj lenne a tűzre ha ilyen helyzeteknél kimutatná az érzelmeit

2022. febr. 7. 17:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Te beteg vagy kerdezo.


Bebaszta az ajtot es mar nem volt a kezeben, hogy erezze megallt, mert ment tovabb.

Elesett a csaj joval mogottuk azt csok.

Jatszadoznak.


Na menjel fantazialni vissza a kis getto felszobadba, hogy epp kit vernek es van befeszulve.

2022. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok. csak hailey tudja az igazsagot, addig a te velemenyed is csak fantáziálgatás.
2022. febr. 7. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!