Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez is egy színjáték Hódi...

Ez is egy színjáték Hódi Pameláéknál?

Figyelt kérdés
most voltak a fókuszban, hogy milyen boldogok ezzel a férfival, de mondják a riportban, hogy szakítottak a gyerek foganása előtt rövid idővel 😯 tehát becsúszott a gyerek!! 🤔 simán lehet hogy búcsú szex volt 😝

2021. aug. 10. 20:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
72%
Ez a gyerek ugyanazert szuletett, mint az elozo...hogy megfogja ezt a penztarcat is.
2021. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
48%
1# azt ugye vágod,hogy Berki csóró?
2021. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
67%
En igen, de Pam mast hitt valoszinuleg 🤣
2021. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
megnéztem 3 hónap után lett terhes a Berkivel 😶 3 hónap alatt még bármit beadhatott neki 😑 főleg hogy akkor voltak a fradis ügyek, majd milyen jó lesz a két kislánynak pár év múlva elolvasni ezeket a netes bulvár hírekből, igazán átgondolt felelős megalapozott gyerekvállalás mindkét esetben 😶 így haladunk harmadik apa is lesz, tendenciát tekintve lölötől egy éjszakás után terhes lenne 😝😝
2021. aug. 10. 22:06
 5/34 anonim ***** válasza:
59%

Persze, mert ha szakítasz valakivel majd kibékülsz, akkor az első dolog gyereket csinálni... véletlenül se időt adni a dolognak, hogy most akkor működik-e a kapcsolat. Igazi aranyásó a nő, csak próbálja magát háziasszonyként eladni. Hasra kéne esni mert ő rendet tart otthon. 😂

Most nagyon ezt próbálja mutatni, hogy neki révbe ért az élete, és minden ok, nyugis, de egy gyerek nem ment meg egy szar kapcsolatot, ahogy berkivel se mentette meg. Másik hogy krisztiánt se bírta még elengedni, folyton azt kamuzza hogy kényszerből nyilatkozik meg a lányát védi, és hogy mennyire csúnya dolgokat csinál krisztián , de semmi konkrétat nem mond. Pamika is ugyanúgy fröcsög, hiába adja elő magát áldozatként. Biztos fáj neki hogy hiába plasztikattaott agyba főbe, úgy se kellett.

2021. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
egyet értek 😏 amúgy aki látta a fókuszt, tök egyértelmű hogy ezek még mindig a berkiben élnek, folyamatosan azt hangoztattak hogy a Bence egy megérkezett apa és mindenben segít blabla. 😝 nagyon beteg, tök egyértelmű hogy ez a kapcsolat a korábbi kontrazasa született és sztem az se normális hogy Bence ezt nem veszi észre 🙄 ő folyamatosan berki árnyékában van számon tartva, berki vetületeben, hogy ő milyen és a berki milyen volt 🤨 és ezt a Pamela kényszerítette neki. én nem tudom, de az az egészséges hogy ha valaki tiszta lappal indul és nincs a múlt. ez az egész kapcsolat csak Pamela egojarol szól, az ő érdekei szerint kell nyilatkoznia és viselkednie. 🙄 szegény gyerek próbált elmenekülni, de nem jött össze 😦 Pamela hálójában van és ő diktálja a tutit. 🙄 Bence csak fizess mindent. berkinel is a pénzben hitt, gyorsan mikor kiderült hogy nem olyan pénzes, már jozanodott ki Pamela hogy milyen ember. 😏 Pamela még mindig nem heverte ki a berkit 🤨
2021. aug. 13. 13:35
 7/34 anonim ***** válasza:
45%

Mikor először jöttek össze, akkor is azt mondogatta pamela az összes beszélgetős műsorban, hogy bence mennyivel jobb, mint krisztián.

Mikor az esküvőt tervezték bencével, beültek a mokkába, ahol pamela végig berkit szidta, majd a monológ vegen jutott 2 perc az esküvőről beszélni is. Csóri bence feje mindent elmondott. Én nem tudnám így megalázni a páron, hogy ott ül mellettem, bemegyünk az esküvőről beszélni, és az exem a téma...

Amúgy is, vissza kellett puncsolni, mert már másodszorra volt tele a bulvár pamela "álom esküvőjével" aztán lett nagy kopp 🤣 bence nyilván használgatta pamelat, jó trófea egy celeb csaj, de aztán ahogy írod menekült volna. Nem csoda, iszonyú irritáló személyisége van.

Utána ott sírt, hogy nem tudja kifizetni az albit se. Mindig sajnáltatja magát meg martirkodik.


Mazsira is totál féltékeny, gondolom fáj, hogy ő hiába plasztikaztatott agyba főbe, egy természetes külsejű nő lett a befutó. Meg hogy jóban van natival.


Irányítja bencét, az meg mindenre csak bólogat neki, mint ahogy anno ő is irányítva volt krisztián által.

Tovább léphetne már, szerintem mindenkinek volt már szerelmi csalódása de tovább bír lépni...

2021. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
35%
Ja még annyi, hogy folyamatosan azt csinálja, hogy piszkálja a berkiéket. Hol direkt módon beléjük áll (pl régen sokszor nati miatt), hol csak ilyen célzásokkal, amit te is írtál "bezzeg a bence jó apa bla bla", majd mikor azok reagálnak megy a csodálkozás meg a nagy hattyú halála.
2021. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
sztem ez a kapcsolat ugyanúgy kuka😏 persze most újdonság a kisbaba, de melyik normális férfi tudja elviselni, hogy ilyen pulija a nőnek 🤨 lesz itt még bili borulás 🙄 amúgy Pamela mellől mindenki kihátrált, barátok, rokonok, üzlettársak 😏 imádja a mártír szerepet, mindenki hibás csak ő nem 🙄 berki is elég gané, de ő gyakorlatilag semmit nem mocskolódott válás után 🙄 ha meg felesbe nevelik a gyereket, akkor felesbe is fizették a dolgokat, tehát gyerektartast követelni egyik oldalnak sem szabad 🙄 komolyabb összeget tennék rá, hogy most is Bence fogja borítani az asztalt 😏 ha egy kicsit észhez tér majd, csak gyerekkel, házzal nagyon kellemetlen, de sebaj mert Pamela már tapasztalt 😝
2021. aug. 13. 17:36
 10/34 anonim ***** válasza:
50%

Hát igen, berkit ugye mindenki utalja, úgyhogy pami könnyen tudta mocskolni.

Remélem lecsengőben van a nő, úgyis annyira azt akarja hogy hagyjak őt beken... max annyit jósolok neki hogy majd nyomtathatja a cipőreklámot 40 évesen is, nagy karrier 😂

2021. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!