Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Számotokra szimpatikus dr....

Számotokra szimpatikus dr. Csernus Imre, vagy voltatok már nála régebben kezelésen?

Figyelt kérdés
Mostanság megnéztem vele pár interjút, vagy ahol nyilatkozik bizonyos dolgokról, és egy nagyon egyedi személyiségnek éreztem. Nektek mi a véleményetek róla esetleg valami személyes tapasztalat?

2021. aug. 11. 12:25
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Az emberek nem szeretik ha a pofàjàba mondjak az igazssàgot .Ennyi!Inkább halljuk szívesebben azt amit hallani akarunk annak ellenére csernusnak ebben igaza van mert aki beteg lelkileg azon nem segitessz hogy bologatol neki igen igazad van közben meg látod hogy tönkre teszi magát ezzel akar az egész családját .Attolfüggetlenül én régebben ahogy néztem csernusrol interjút hat nem tudtam elfogadni azt ahogy előadja magát nyers stílusát nehezen tudtam megemèszteni ma már ha youtobun nézek egy két videóját sztem sokmindenben igaza van mégha nem is mézes màzosan beszél .
2022. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
9es. Igazi áldozathibáztató kretén. Van baja, mint a legtöbb pszichológusnak. Volt szerencsém pszichohoz, hát inkább le sem írom miket mondott.
2022. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!