Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Lakatos...

Mi a véleményetek Lakatos Laráról?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon felhypeolták a sok balhé miatt. 1-2x belenéztem instán a livejaiba is de nekem azok alapján csak még kevésbé lett szimpatikus mint addig. Tiktokon is folyamatosan írják neki hogy milyen nagy queen stb de ha valaki egy építő kritikát mer írni akkor a komment értelmezése nélkül kezdik betámadni az embert hogy ilyen külsővel meg se szólaljon stb. Közben ezek az emberek azok akik mindig mondják hogy fogadd el magad ahogy vagy, mindenki szép, vállald fel magad és legyen önbizalmad stb. Lara és a bandája ugyan ez a kategória. Ezek mellett folyamatosan népszerűsíti hogy ő milyen kövér, 600 kalóriát eszik, folyamat edz és közben 32-es gatyát hord. Nem lenne gond vele hogy felvállalja az étkezési problémáit de az emberek ahelyett hogy próbálnák motiválni hogy éljen normálisan inkább támogatják ebben, érdeklődnek hogy ő is hogyan csinálják ugyanezt. Folyamatosan nagyképűnek, magabiztosnak mutatja magát a baráti társaságával együtt (akikkel egyik nap még full jó elvannak, utána meg szidják egymást) közben ha valaki akármit ír vagy kérdez (akár negatív szándék nélkül) akkor látszik hogy meg vannak sértve és a kommentelő külsejébe való belekötésen kívül nem tudnak értelmesen válaszolni. Miért szimpatikusak ezek az emberek a fiataloknak? Én sem vagyok idős, 18 éves vagyok de egyszerűen nem tudom felfogni. Azok is leírhatják a véleményüket akiknek nem pozitív, de komoly érdekel olyan emberek véleménye is akik követik, és szeretik ezeket az embereket.

2021. aug. 12. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Röviden és tömören egy k@rva.

Most bárki bármit mond, hogy ismeretlenül miért kell lekurvázni egy embert. Pontosan azért, mert tesz érte, hogy annak lehessen nevezni. Amit képvisel, amit mutogat magából a közösségi médiában az szégyen. Meg hát elég ránézni, nagyon lezüllött már. Később ezt nagyon meg fogja bánni ha esetleg rájön

2021. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hányingerkeltő, hogy jelenleg az ilyen senkiházi tiniringyók tartják magukat “valakinek”.

Szeretem az extrém sminkeket, egyáltalán nem állnak távol tőlem, de az a vakolat, amit ő visel… ritka ocsmány és nevetségesen gagyi hatású. A nagy, kidülledő szemeihez pont nem a legelőnyösebb az a túlrajzolt tusvonal, amit jelenleg tol, pedig meg van győződve róla, hogy őőőrült szexis tőle. 😵‍💫

Értelmes mondatokat sem képes formálni, az egész produktuma abból áll, hogy live-okban ordítja le mások fejét, mint valami szellemileg visszamaradott Hárshegy-szökevény.

Szégyen, hogy manapság az ilyen semmirekellő véglényeket követik és tisztelik.

2021. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a lányt, nekem ez a tiktok amúgy is sűrű. De rákerestem és amit láttam, attól az agyam ledobta az ékszíjat. Az a sok pi..áskodás... hogy lehet valakin ennyi smink? Mintha nem is ecsettel, hanem két kézzel vitte volna fel az arcára. Senki nincs a közelében, aki józan rálátással elmondaná neki, hogy itt nem a mennyiség a lényeg? Komolyan mondom, a szépségipar az ilyenekből termel súlyos milliárdokat. Mert az a jelenség ez a megjelenés nem egyedi. Ezek az "influenszerek" felelősek, a mai tinédzserek elbutulásáért.
2021. aug. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Lakatos Brendont szeretem nagyon. Mindig ordít ha nyűgje van ha pedig nem tetszik neki valaki akkor megkéseli. Remélem mihamarabb szabadul.
2021. szept. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!