Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rihanna, Beyonce, Lady Gaga...

Rihanna, Beyonce, Lady Gaga vagy Katy Perry a legjobb énekesnő?

Figyelt kérdés
Mind a négyük hasonló stílust énekel, és nagyjából ugyanolyan híresek. Szerintetek melyiküknek van a legjobb hangja, melyik a nyerő?
2010. aug. 29. 18:19
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Huhh.

Rihanna olyan keménycsaj, Lady gaga nagyon el tudja adni magát, Beyoncé érzelmes csaj, Katy Perry pedig kislányos..

Én mindet szeretem, nem tudok dönteni. Számomra annyira nagyon azért nem egy stílus :)

2010. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Beyonce-

ö mindig az aki volt

2010. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom. Lehet, hogy Kesha számai alapvetően jobbak, de azért ha jobban meghallgatod őket, szinte minden számában el van retusálva a hangja... Rihannánál meg azért lehet hallani, hogy van hangja.
2010. aug. 29. 18:41
 14/37 A kérdező kommentje:
Az előzőt a 18:39-es számára írtam.
2010. aug. 29. 18:42
 15/37 anonim ***** válasza:
Beyoncénak van legjobb énekhangja ez egészen tuti, de szerintem Lady GaGa ért legjobban a zenéhez. Ő egy művész.
2010. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Byoncé egyértelműen

aztán Rihanna

LG

Katy

2010. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
*jav.Beyoncé
2010. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Beyoncé és Rihanna hangja között nem tudok dönteni,mindegyikőjüknek b*szott jó a hangja.(Meg lehet nézni Rihanna Russian Roulette számát..)Ők sztem a legjobbak,bár ha már nagyon kell választanom inkább Beyoncé,mivel Ő szimpatikusabb és a színpadon is jobban megállja a helyét(Nem mintha Rihanna nem)..

Lady GaGa egy igazi tehetség,szerintem Ő az aki történelmet ír..az egy biztos,hogy egészen nem komplett,de az is igaz hogy kva jó hangja van.

Katy Perry-nek van 1-2 jó száma mint mondjuk az I kissed a girl,California Gurls..de alapjába véve sztem annyira nem tehetséges mint mondjuk Beyoncé,vagy Rihanna..vagy L.G.

Nekem a sorrend:

1.Beyoncé

2.Rihanna

3.Lady GaGa

4.Katy Perry

2010. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Dettó! Csak nekem az első inkább Rihanna, de Beyoncé-t is imádom!
2010. aug. 29. 19:52
 20/37 anonim ***** válasza:

18:28 vagyok (a második)

Persze, hogy jó hangja van Rihannának, meg tehetséges is. Senki nem mondta, hogy nem az. De nem ettől r*banc valaki.

Egyszerűen szerintem csak emberileg egy... Inkább nem minősítem. Remélem valamikor megérik a feje. Régen nagyon szerettem, de ez a stílusváltás nagyon magával húzta a személyiségét is ami szerintem nagy hiba volt.

2010. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!