Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csernusnak van olyan gondolata...

Csernusnak van olyan gondolata, ami értelmes, és nem triviális, vagy közhely?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 18:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Biztos, de azt a könyvében nem írja le.
2010. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát szerintem vannak értelmes gondolatai.Ha mondjuk nem kapod fel a vizet azon amit mond ,akkor egész értelmes is tud lenni.
2010. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

nem kapom fel rajta a vizet, csak még értelmes gondolatot nem hallottam tőle.


vagy olyat mond nagy újdonságként, ami magától értetődőek (pl. mikor elment a gyerektáborba, akkor a végén rájöt, h a gyereknevelés nagy felelősség, meg hasonlók), vagy pedig baromságok.


de ha van vmi értelmes, nem triviális gondolata az érdekelne, tényleg.

2010. aug. 29. 19:30
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
sztem egy zseni
2010. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

"sztem egy zseni"


akkor te tudnál olyan gondolatát mondani, ami nem triviális, vagy baromság?


érdekelne, tényleg

2010. aug. 29. 20:54
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Felhúzódni Csernus hülyeségein? lol
2010. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ő Csernus attól zseni h.ha kimondod a nevét mindenki tudja kire gondoljon:D
2010. aug. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Akkor Kiszel Tünde is zseni, és Gáspár Győző is zseni.
2010. aug. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
sztem a Nő és a Férfi c.könyvei haláliak:)
2010. aug. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Amit te közhelynek és vulgarizmusnak tartasz, az valójában kemény irónia, felületességet, álságosságot nélkülöző, néha elég durva, de nagyon is igaz világkritika..Önmagát se kíméli Csernus amúgy..


Mindenki az élet dolgainak egyetlen, tökéletes receptjét, a nagy titkot keresi mindenben...pl.gyereknevelés, párkapcsolat, munka stb....Várjuk, h.majd megmondják nekünk az újságok, tv meg az okos barátok mit KELLENE tenni...Mi az egyetlen(lehetőleg a legrövidebb)helyes út...

Mindenki próbál nagyon bölcs és okos lenni. Megváltani a világot.Óriási egocentrizmus van midnenkiben..Csak van akinél jobban előtör.:S


Erre jön ez a fazon,és azt mondja (a saját egyedi stílusában-merthogy erre felfigyelnek az emberek),ami valójában van:

Nincsenek tökéletes receptek, nincs nagy titok...Igenis küzdeni kell,nem kerülőutakat keresni..Meg álmodozni a mindig egyenes, legegyszerűbb útról.

Szembe kell nézni azzal ami jön, és vállalni a tetteinkért a felelősséget..Márpedig ez baromi nehéz.


Én csípemn a csávót, nem kertel, akkor is kimondja a tutit, ha azt egyesek sértőnek/durvának érzik...Dehát akinek nem inge...:)



Mondom amiket mondd, azért érzed közhelynek, mert ezeket az alapigazságokat mindenki ismeri, nem forradalmian új gondolatok ezek, Csernus se mondja h.ő találta ki őket. Csak sajna hajlamosak vagyunk mégis a szőnyeg alá söpörni az egyértelműt, és keressük a könnyű utat, a tökéletes receptet...



A stílusa meg a figyelemfelkeltés ezkösze...Ami lássuk be,nagyon is bejött neki:)

2010. aug. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!