Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kuno Marioék még együtt vannak?

Kuno Marioék még együtt vannak?

Figyelt kérdés
Állítólag volt valami, hogy hármasban csinálta más lánnyal meg a haverjával? Valaki tudja mi volt a pontos sztori?

#kunomario
2021. aug. 23. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
A sztorit nem ismerem de együtt vannak, nemsokára szül a felesége. Instán sok képet tesznek fel
2021. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az komoly...
2021. aug. 24. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem " állítólag", hanem videó keringett róla a neten, tehát ott volt fehéren - feketén. Tud róla a Szandi és véleménye is van, de 2 hét múlva születik a kisfiúk nem most foglalkozik ezzel, nagyon helyesen a babára koncentrál. Sokat vártak a babára lombikkal sem sikerült, de most spontán igen, ezért extrán fontos a nyugalom (ezeket ő mesélte insta oldalán azért írom csak le, amúgy tök magánügy lenne).
2021. aug. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát ha a gyerek megszületik, akkor fognak szétmenni? Szegény csajnak nem őszinte a mosolya... Ezt a megaláztatást így terhesen, brutál..
2021. aug. 25. 13:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínű én is ott hagynám. Inkább egyedül nevelem, mint egy olyannal, aki megcsalt. Hiába írogatja, hogy így szerelmem meg úgy feleségem
2021. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4


Szerintem semmikor nem mennek szét...az UTÁN ment hozzá feleségül, hogy kiderült a dolog ez mindent elárul. Ha az lenne a terv elhagyná miután megszületett a gyerek akkor hozzá sem megy, minek utána a válási cirkusz. Azon kívül lehet sajnálni, de én nem tudom hiszen ő mindig nyelt azért, mert cserébe eltartja a Mario, Szandi nem tanult, nem dolgozott. Vannak ilyen típusú nők és aki ezt választja ott bizony nem ritka az sem megcsalják (sőt).

Azért az elég naiv elképzelés 6 év alatt eddig sosem csalta meg úgy, hogy külön is voltak - szakítottak - meg állandóan éjszakázik. Sok helyre ment vele a Szandi, de nem mindenhova tudnának a cimborák mesélni.

Ő életük ő döntéseik.

2021. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az ő döntése, de nincs az a pénz és nincs az pali, akinek ezt én elnézném. Gyakorlatilag országosan porig van alázva. Sztem nagyon súlyos..
2021. aug. 25. 19:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem, de nem is tűrtem volna mindezt évekig úgyhogy ennek kapcsán írtam a mostani ügy neki azért nem olyan sokkoló, mint másnak.

Felkapva csak azért lett éppen ez az ügye, mert H.D. és Lizus érintett volt benne ennyi.

2021. aug. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!