Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Zsozeatyáról?

Mi a véleményetek Zsozeatyáról?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 01:31
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Az rp streameket szerettem. De csak mert ott voltak a többiek.

Az alpári humort bírom, de egy idő után csak ismétli önmagát. Mondjuk nehéz is lenne mindig változatosnak lenni.

Ami zavart, hogy indokolatlanul sűrűn ordítozott.

Már nem nézem zsozét. De amúgy emberileg nincs bajom vele.

2021. aug. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
29%
le feküdnék vele ;) 44/f
2021. aug. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem szánalmas, ahogy vinnyog és még csak nem is vicces.
2021. aug. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Erőltetett.
2021. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem tüneményes és nagyon jó a humora. A humor sok féle, de mindenkinek nem lehet megfelelni.
2021. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

2 éve nézem kb. minden stream-jét, ami nem COD és hasonló lövöldözős game-ek, mert az ilyen típusú játékok engem nagyon nem mozgatnak.

Úgy érzem, belekényelmesedett -a főként GTA RP-nek köszönhető- sikerbe, ami már megindult a lejtőn. Ezt a hanyatlást főként magának köszönheti, szerintem valamennyire szinten lehetett volna tartani a nézők, sub-ok számát, annak ellenére is, hogy valószínűleg a korlátozások feloldása is közrejátszhatott részben a csökkenésnek. Ott rontotta és rontja el, hogy nem veszi figyelembe a nézők igényeit. Teljesen érthető, hogy a 393546. GTA RP után már nincs kedve másnap is azzal játszani, de itt nem is erről van szó. Nyilván azt sem kell erőltetni, amivel őmaga nem szeretne annyira játszani, de nem hiszem, hogy túlságosan megterhelő lenne, ha figyelembe venné a nézők kívánságát is, és mondjuk a megszokott és sokak által már megunt/nem kedvelt Monopoly és COD váltakozása helyett más is lenne. Nem azt mondom, hogy nem érdemes ezekkel játszani, mert ezeknek is megvan a nézőközönsége, de egyáltalán nem célszerű leragadni 2-3 játéknál. Annyi játék van a világon, nem hiszem el, hogy nem talál olyanokat, amik kicsit is megfogják és érdemesnek gondolja a streamelésre. Vagy ha talál is valamit, random abbahagyja, annak ellenére, hogy azt mondja, hogy amúgy bejön neki. Pl. most volt ez a Bum Simulator meg az a Forest copy túlélő game... belekezdett, elmondta, hogy tökjó meg minden, és ennyi. Miért?

Azt mondjuk aláírom, hogy előnyösebb olyan game-ekkel tolni, ami multi, hiszen sokkal izgalmasabb, szórakoztatóbb, ha a többiekkel tudja játszani az adott játékot. De erre is van rakás alternatíva, amiben a közönség próbál is ötleteket adni, és egyszerűen nem értem miért nem veszi figyelembe. Csomó ötlet, lehetőség, igény: pl. Sea of Thieves, Raft, Pummel Party, Rust, Party Animal, FallGuys, Minecraft, Dread Hunger, CS, Granny Simulator, Phasmophobia, és még sorolhatnám. Többnyire olyan játékok ezek, amikkel korábban már játszott, és ha ezek közül csak a felével újra változatosan játszana, már nem lenne szerintem probléma. Lehetséges, hogy visszavonzaná idővel az elvesztett közönségének egy részét, akik pl. ezek közül valamelyiket szívesen nézték, de mondjuk a mostaniakra nem kíváncsiak. És ezeken kívül is van még számtalan lehetőség. Az eszközei megvannak, csak nem él velük. Egy jó horror game-re vagy baromkodós játékra mindig többen vevők, ezért hosszabb életű és nagyobb nézőszámú pl. egy GTA RP vagy Phasmophobia. Persze Zsoze stream-jei alapból "baromkodások", ezért is lett népszerű és tud az maradni, viszont a nőzőknek is vannak igényei, emelkedik az ingerküszöb, amit figyelembe kell venni, ha meg szeretné tartani a nézőit. A korábbi átlag kb. 7000 nézőhöz képest a mostani 2000-2500 igen gyenge, és nem hiszem, hogy csak amiatt, mert a Covid-korlátozásokat feloldották...

Másik ok, ami miatt biztos vagyok benne, hogy elpártoltak többen, az hogy megbízhatatlan. Mond valamit, fix, hogy nem úgy lesz. Pl. hogy mivel fog játszani, vagy maga a stream, hogy egyáltalán lesz-e. Már lassan több szünetet tart, mint stream-et. Jobb esetben bejelenti 1-2 órával előtte. Persze közbejöhet néha-néha olyan dolog, ami miatt nem tud lenni, de ez már rendszeres. Heti 2 nap szünet jár, ezzel senkinek nem lehet problémája nyilván. Ő szabhatja meg a "menetrendjét", ami amúgy nincs, pedig célszerű lenne. Dehát mint kb semmit, ezt sem tudja betartani ugye, szóval minek... A nézők megértőek, toleránsak, egy bizonyos szintig, ami már bőven át lett lépve, úgy gondolom és az eredménye is meglett. Ott van a család, pici lány, egyéb teendők, világos. Másnak is, mégis bemegy dolgozni 8-12-16 órába, mert MUSZÁJ. Mert ez a MUNKÁJA, KÖTELESSÉGE, ebből keresi a pénzt. Sőt, ha csak körbenézünk a többi ismertebb streamer közt, nekik is ott a kisgyerek és a többi teendők, mégis képesek teljesíteni az elvárásokat. Neki napi 3-4 órát kellene tudtommal stream-elni. Ezt a nap 24 órájában bármikor megtehetné, mert nincs megszabva. Családhoz közel -gondolom, nincs messze a stúdió-. Szóval egy tökéletes munkahelye van, amiről más álmodik. Egyetlen kötelessége, hogy a havi óraszám meglegyen, ami a stream-elésre vonatkozik... semmi más nincs megszabva, de ennyit nem tud problémamentesen teljesíteni. Why not?

Tudom erre az a válasz jönne, hogy nemcsak stream-elésből áll ez a munka.... igen, és? Még jó... hogy nem 3-4 óra baromkodással gyűjtenek a stremerek össze egy havi átlag/átlagon felüli keresetet. Más tisztességes ember sem napi 3-4 óra munkából tartja el magát és a családját. Másnak sem könnyű. Más sem csinálja szívesen feltétlenül. Más is inkább pihenne, otthon lenne, mással foglalkozna. Erről a részéről ez a véleményem.

Szerintem ez a legfelháborítóbb úgymond ebben az egészben. Megvan minden lehetőség, kedvező feltételek és körülmények, amiért hozzáteszem türelmesen megdolgozott!, de amikor már "Kánaán" van, akkor szarik bele, elengedi, nem tesz azért, hogy megtartsa/jobb legyen. Nincs benne elég alázat, nem tudja becsülni a dolgokat.

Itt volt ez a roadshow, tökjó ötlet volt, tökjó dolog, hogy ezáltal elérhetővé tette magát úgymond az emberek számára. De sajnos az jön le a megnyilvánulásaiból, hogy ezt sem azért csinálta, mert ő az embereknek akart szíves örömet okozni (is). Azt sem tudta, hova megy, hol van, hol volt... ebből is látszik, mennyire érdekelte és mennyire szívesen ment. Biztos tök fárasztó volt ott állni heti 2x 3-4 órán keresztül és vigyorogni, fotózkodni, aláírást adni, jópofizni mindenkinek... ezt becsülettel végigcsinálta az biztos. De ez inkább valójában csak reklám célt szolgált, mintsem örömszerzést. A legérzékelhetőbb példája ennek a Budapest Parkos "buli" volt. Ott voltam, ezért merek nyilatkozni róla. Leszámítva az elején lévő hosszas fotózkodást, nagyon nem tett hozzá Zsoze semmit a rendezvényhez. Pl. volt az a beszélgetős programrész...sajnáltam, hogy Julio és Erzsi nem vállalta a szereplést, de megértem őket, viszont Zsoze azért jó lett volna, hogyha egyszavas baromságokon kívül normálisan is megszólal, vagy legalább a baromkodásból jutott volna több egész napra.

Bár kezdjük ott, hogy az egész rendezvény nem volt megszervezve kellőképpen. Nagyon összeszedetlen volt minden. Sem hallani, sem látni nem lehetett semmit kb. annak, aki nem állt közvetlenül a "színpad" előtt. Csak azért reklamálok emiatt, mert ár-érték arányban nem volt korrekt ez a "buli". Úgy érzem, Zsoze kifizette, hozzáadta a nevét, arcát és minden mást megcsináltak helyette. Nyilván nem azt vártam volna, hogy egész nap stand up-oljon úgy, hogy még a színpadot is ő rakja össze... de azért egy egész napos rendezvényen, amin elvileg programok is szerepelnek... jobban kivegye a részét.

Még így is benyelhető lett volna, ha tényleg egy rendes élményt kapunk ettől a nem olcsó rendezvénytől, de kb. össze volt improvizálva az egész... még arra sem lett figyelve, hogy látható vagy/és hallható legyen az adott "verseny"... minimális felkészültség azért illett volna.


Lehet kicsit ge*i volt ez az írás, de úgy gondolom reálisan nézve írtam a véleményem a jelenlegi helyzetről Zsoze-val kapcsolatban. Pont azért mert kedvelem őt alapvetően, és szívesen nézem a legtöbb streamjét, nem örülnék ha a süllyesztőben végezné emiatt az irány miatt. Megdolgozott a sikerért meg is érdemli, egy jó ember, jó streamer, csak most úgy érzem kicsit eltévedt. Nem kellenek nagy változtatások szerintem, elég lenne kicsit bővíteni a játékpalettát és alázatosabb hozzáállással végezni a munkáját, mint korábban.


Remélem sikerül jó irányba haladnia, sajnálnám, ha nem így lenne.

2021. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig hajtogatja, hogy őt nem érdekli a nézőszám, meg a sub. Mégis mindig azt emlegeti, nézi, viccelődik vele, és mondja, érzékelteti is, hogy kevesli.

Egyértelmű, hogy zavarja, nem meglepő. Kit nem zavarna ilyen visszaesés? Pénzben sem mindegy.

Nem csodálkozni kell rajta, meg tagadni azt, hogy érdekli, hanem tenni az ügy érdekében, pláne ha minden lehetőség megvan hozzá.

2021. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

9


Visszaesés ? Már kevesebben nézik ?


Évek óta nem követem, csak látom hogy van neki saját márkás energia itala stb.

2021. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is repeptitívek a streamjei, ezért nem nézem már, úgy vagyok vele, ha egyet láttál, mindet láttad. Eleve a mulatóst, mint stílust nem bírom (erre nagyon épít), de a többség biztosan kedveli. Néha szembejön a Youtube VOD csatornája, ránézek, de lépek is tovább.

Kicsit több változatosság kellene. Van egy rakás olyan játék, ami önmagában poén és sokat ki lehetne ezekből hozni. Tudom, pénzbe kerül mindig venni egy újabb ökörködős játékot és akkor a többieknek is meg kellene vásárolni, de szerintem megérné.

A szerepjátékozós részeket (Möszijő Pudványon) bírom, kár, hogy ezekből kevés van.

Most kezdtem el újra nézni a podcastok miatt, amikből eddig kettő volt és vannak benne komoly témák, közben Zsozé néha meglepő reakciókat produkál (amik tőle nem meglepők), de azért rendben van. Sajnos podcast csak ritkán lesz, hetente egyszer.

2021. okt. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!