Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Palvin Barbi miért akarna...

Palvin Barbi miért akarna idejönni a Dylannel? Ti világhírű sztárként visszaköltöznétek ide?

Figyelt kérdés

Most láttam Tényekben,holnap adják,hát ha most nem direkt félreérthetően fogalmazott a nő,akkor Barbi megbolondult,hogy ide akar jönni. Világhírű modellként nem pont örülnie kéne,hogy elfogadják Amerikában is meg mindenhol,nem csak egy ilyen kis országban? De jó,ne ez legyen előttünk,hanem a lehetőségek,az utazás,a munka,egy ilyen szakmában szerintem kényelmesebb lehet ott,nem egy modell pl Los Angelesben lakik pedig Angliából jött vagy bárhonnan,szeretett ott élni,de inkább ott van LA-ben vagy New Yorkban. Meg ő is gondolom anyanyelv szinten beszéli az angolt,ez sem nehézség már neki,és még így sem találná meg a helyét ott?


Nem bántom,még mielőtt valaki félreértené,csak nem érteném ezt a döntés ilyen fiatalon,még ha ő már eleve hamar bele is került a szakmába. De ha valaki tudna indokot adni,hogy miért tenne ilyet,akkor annak is örülnék.


2021. aug. 27. 00:31
A kérdező szavazást indított:
Nem,maradnék ott ahol jobb a lehetőség
Igen,honvágyam lenne,inkább megkeresném itt a helyem
24 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Los Angelesre csak annyit irok, hogy a tanarom 30 evig lakott ott. Ova intett, hogy ott eljek, eletveszely a hely, pedig nem szegeny ember, hogy putrira telik csak.
2021. aug. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Egyrészt mert ez a hazája. Másrészt LA több ismerősöm szerint is egy putri, ahogy előző írja (San Franciscót szokták inkább szeretni az európaiak).
2021. aug. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
54%

Választási lehetőségeknél ott van, hogy "maradnék ott ahol több a lehetőség". Modellként közel a 30-hoz már nincs sok lehetősége és nem futott be akkora karriert, hogy 30-35-40+osan is keresett legyen ebben a szakmában. Már rég nem lenne sehol ha nem Dylan barátnője lenne, nem véletlenül DS barátnőjeként vagy ráhivatkozva (DS barátnője, Palvin Barbi) van említve.


Igazi modellek, azaz szupermodellek, mint Naomi Campbell, Kate Moss, Cindy Crawford stb. Palvin Barbi egy a sok közül. :) Mihalik Enci is hazaköltözött, ingázik évek óta. Ő is már túl van a 30-on.

2021. aug. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
LA mitol eletveszely?mi a rossz arra?
2021. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

„Már rég nem lenne sehol ha nem Dylan barátnője lenne, nem véletlenül DS barátnőjeként vagy ráhivatkozva (DS barátnője, Palvin Barbi) van említve.”


lol

2021. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

70%

“Választási lehetőségeknél ott van, hogy "maradnék ott ahol több a lehetőség". Modellként közel a 30-hoz már nincs sok lehetősége és nem futott be akkora karriert, hogy 30-35-40+osan is keresett legyen ebben a szakmában.“


Ezt remélem nem komolyan írtad. Nem vagyok PB rajongó, de azt azért látom, hogy nagyon sikeres és keresett modell.

2021. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg itthon sem nyomorogna egy pillanatig sem
2021. aug. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Én világhírű sztárként visszaköltöznék-e Magyarországra? Kösz, nem. Egy putri LA épp jó lenne. 😆 Más meg csináljon amit akar, engem aztán nem érdekel Magyarország meg a családom se.
2021. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam az interjút de akkor miért építkeznek kint? Még videósorozatot is csináltak a folyamatról
2021. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy ha az embernek rengeteg pénze van akkor mindenhol pazarul tud élni a föld "nyugati féltekén". LA, NY, Párizs, Róma, London max pár óra repülővel, szóval melók nem esnek ki neki.
2021. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!