Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is hasonlít...

Szerintetek is hasonlít egymásra külsőre Bobby Ewing (Patrick Duffy színész, Dallas) és Michael Knight (David Hasselhof színész, Knight Rider)?

Figyelt kérdés
Persze nem manapság, hanem amikor a sorozatok készültek.

2021. szept. 11. 22:16
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Én sokáig azt hittem, hogy ugyanaz a színész.
2021. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Csak a hajuk.
2021. szept. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajuk miatt hasonlóak, meg nyilván nem mindegy, hogy ki hány évesen és mikor látta őket, de egyébként csak azoknak, akik nem járatosak ezekben a sorozatokban. Megtévesztő, mert akkoriban ez volt a stílus. Ha pedig a filmvászon mögé nézünk, akkor Patrick egy 163 CM magas ember, míg David 193 CM, szóval nem egy és talán még színészi szerepeikben sem hasonlóak.
2021. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Hol olvastad, hogy 163 cm? Nálam 10 centivel magasabb legalább, és én 177cm vagyok.
2021. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es 3-as vagyok

Való igaz, valahol 185 és 190 CM között van írva. Úgy néz ki az az amerikai oldal, amit néztem átvert. Többször is néztem több helyen, de sose volt konkrétum még így se. Bár ez a lényegen nem változtat sokat abban, amit leírtam.

2021. szept. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!