Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért idegesít Csecse Attila?

Miért idegesít Csecse Attila?

Figyelt kérdés

Nos, a kérdésemet én magam sem értem, de a helyzet,az,hogy valamiért roppant módon idegesít ez az ember. Oké,nyilván,akkor ne nézzem. Nem erről van szó. Csak néha fel-feldob a Youtube egy videót tőle, és akármikor ránézek, annyira irritál az egész. Egy gyerekes, meleg fiú aki erőltetetten előadja magát, néha hülyén elváltoztatja a hangját, mert már ez az imidzse. Értelmetlen baromságokról készít videókat,számomra nem szól semmiről, miközben egy 12 éves értelmi szintének akár a nap fénypontja lehet, hogy csecse Attilát néz.

Ha ismerném lehet tudnám szeretni,de így számomra az egész egy túltolt borzalom. Miért érzem ezt,és mire fel,milyen jogon?

Nyilván jogom van azt gondolni,amit akarok,de azt nem tudom felfogni miért irritál egy random ember. Talán a kérdésem általánosságra lefordítva is érvényes. Miért van az,hogy valami idegesít minket?



2021. szept. 14. 13:47
 1/6 anonim válasza:
67%
Azért, mert nem a te ízlésednek való. Nem te vagy a célközönsége, hanem inkább a még fejlődésben lévő fiatalok, akiknek az ő tartalma kielégíti az érdeklődésüket.
2021. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az a fura, hogy régen még, amikor ráadásul fiatal volt, könyvekről csinált videókat. Csak később jöttek a hülyeségek.
2021. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Régen jobb volt. Engem személy szerint a hangja idegesít amiről nyilván nem tehet, de valamikor még rá is játszik.. Korához képest elég gyerekesnek gondolom, de persze lehet videón kívül teljesen más. Manapság átveszik egymástól ezeket a divat videókat és veszik a sok gagyi cuccot több tízezerért (zsákbamacska videók) meg kajákat mutatnak be meg reklámoznak. Jobb volt amikor még mindenki egyedi volt ő pl könyveket mutatott be meg néha csinált viccesebb videót is.
2021. szept. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon éretlen a személyisége korához képest, ez már nem az oké szint és semmi értelme a videóinak, butít, nem szórakoztat, fura, hogy ennyire prolivonalba ment el.
2021. szept. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Én már számtalanszor elgondolkoztam azon, hogy vajon mennyire a valódi személyiségét látjuk, és mennyire ez egy felvett póz, és a való életben egészen más. Alig 5 évvel vagyok idősebb nála, de néha az az érzésem, mintha egészen más generációba tartoznánk. Pedig biztosan nem hülye a srác, csak nagyon mélyre, úgy a felső tagozatos szintre lőtte be a színvonalat. Biztos vagyok abban is, hogy meleg, de ez semmilyen szinten sem zavar. A tartalom hiánya igen.
2021. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert rettentő sötét s primitív?
2022. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!