Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alekosz miért játssza az eszét?

Alekosz miért játssza az eszét?

Figyelt kérdés
Olyan az egész jelenség, mint amikor egy elsős gyerek kijön a táblához megoldani egy másodfokú egyenletet. Csak okoskodni tud, de valójában buta, mint a föld.
2021. szept. 18. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez az ember már nem releváns, a 10 évvel ez előtti műsorban még lehet zavart valakit, azóta még volt néhány szereplése, de mindet elbaltázta. Én már vagy 3-4 éve tuti nem láttam sehol, bár nem is kerestem utána, lehet okoskodós meg idegesítő, de összességében semmivel sem rosszabb, mint az átlag magyar celebek.
2021. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert így szeretne a médiában megjelenni. Mindig beszól valamit, hogy jelenjen meg róla hír. Volt a Baukó Évás összeveszés, egyszer el akarta magához hívni az Észak Koreai elnököt, egyszer a nőket szidja, mert nem jön össze vele senki aki 50 kg alatt van és 16-20 éves. Nem rég pedig saját műsort akart az RTL-nél amivel egyszer már perben állt és újra adásba akarta hozni a VV4-et és a feleség kereső műsorát.
2021. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az imidzse, bár valószínű sokat nem kell színészkednie, mert alapból is elég eltájolt a pali. Viszont a többi celebhez képest azért van esze. Többre is vihetné, csak lusta.
2021. szept. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Alekosz egy mentálisan beteg, retardált ember. Neki elmeorvosi kezelésre van szüksége. A facebook profilján játsza az eszét, és ezúttal gyurcsányt élteti. Neki kampányol, abban bízva, hogy majd a segítségével visszakerül a képernyőre. Azt hiszi magáról, hogy vicces. De nem a "poénjain", hanem rajta röhögnek, aki reagál rá.
2021. szept. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!