Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok. Szerintetek jóképű...

Lányok. Szerintetek jóképű Jake Bongiovi?

Figyelt kérdés

Szerintetek jóképű Jon Bon Jovi fia, Jake Bongiovi?


19 éves. Ha lehet hinni a pletykáknak, akkor jelenleg a Stranger Thingsből ismert, Millie Bobby Brownnal jár.


[link]



2021. okt. 6. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Az apja jobban néz ki, pedig csak húsz vagyok. Számomra semleges, jól néz ki, de nem különösebben az esetem.
2021. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Igen,tiszta apja.
2021. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
persze ö is, mitn az eddiggi 500 szerintetek jóképü alanya.
2021. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Hasonlít az apjára, bár nálam jóval fiatalabb, így erősen “aranyos” kategória nálam. De az ifjabbak számára kétségtelen, hogy megnyerő.

Az viszont rejtély előttem, hogy egy ekkora, jóhiszemű, pozitív értékrendű ikon fia miért éppen egy ilyen beképzelt, nagyképű, kamuzós drama queen-nel jött össze, akinek még az is büdös hogy a neve alatt futó arcápolási termékeit tisztességgel bemutassa (konkrétan arról készített videót, hogy bekamuzza, ahogy nyom a tubusból, és a száraz kezével “tapicskolja” az arcát 😑😨), de nem ez az egyetlen ok, amiért rettenetesen ellenszenves.

2021. okt. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Bocs, de nekem nem tetszik, olyan kis semleges férfi
2021. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Bár nagyon hasonlit az apjára, de szerintem hiányzik belőle valami plusz, egyáltalan nem olyan a kisugárzása mint Jonnak, éppen ezért nekem nem jön be.

Ellenben fiatal Jon igen bejövős.

22/L

2022. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!